ارز فیات و بیت کوین: ایده پردازی مبادلات ارزی

بحث کردن ارز رمزنگاری شده با افرادی که چیزی در مورد پول مجازی نمی دانند می تواند بسیار دشوار شود. این کار اغلب سخت است زیرا مفهوم اساسی پول به خودی خود تجسم نمی یابد. من می گویم بهترین کار در این شرایط این است که از موارد زیر بپرسم: آیا تو پول را درک کنید در جیب خودت?

bitcoin-money-sack-with-digital-currency-robot-2به طور معمول پاسخ “خوب نه” است که تا حدودی سرگرم کننده است. با این حال ، این عدم دانش در مورد پولی که ما هر روز استفاده می کنیم ، نشانه این است که این موضوع هرگز به درستی آموزش داده نشده است.

این اطلاعات هرگز به دلیلی در مدارس به اشتراک گذاشته نشد: زیرا درک مفاهیم اساسی پول و اقتصاد شما یک قدرت حاکم است. مفهوم بیت کوین سخت است وقتی شما از اصول اولیه پول خود اطلاع نداشته باشید.

[tweet_box design = ”box_02] درک بیت کوین کار سختی است. اما آیا پول موجود در جیب خود را می فهمید؟ [/ tweet_box]

کاهش کمی

پول فیات یا دلار کاغذی هستند تورمی. آنها می توانند در صورتحساب ها یا رقم های آنلاین در حساب های بانکی نشان داده شوند ، و توسط مرکز تولید می شوند سیستم بانکداری مرکزی.

کاهش کمیاین م institutionsسسات بانکی خصوصی ، مجوز قانونی برای شهروندان ایجاد می کنند تا بتوانند روزانه در معاملات پولی خود استفاده کنند. پول با چاپ می شود بدون شفافیت. کارشناسان گفته اند که میلیاردها دلار هر ماه چاپ می شود یا در دنیای وحشی ایجاد می شود. پول فیات متکی به بانکداری مرکزی است که توسط دولت در یک منطقه جغرافیایی حمایت مالی می شود. این به نوبه خود انحصاری در مناقصه ای که ما روزانه استفاده می کنیم ایجاد می کند, و دوره های رونق و سقوط سختی را در اقتصاد ما ایجاد می کند.

“چاپ مقادیر زیادی فیات باعث ایجاد یارانه های عظیم بانکداری جزئی بر روی سیستم انسانی شده است.”

دولت ها به اقتصاد مبادله پولی اجازه داده اند كه به نابودی خود متكی شود و به طور هم زمان با افرادی كه شناخت كمی از خود بازی چاپ دارند كاهش یابد..

پرسشدلار یا فیات پول در مقایسه با سکه فلز گرانبها یا بیت کوین اصلاً پول قانونی نیست. هشت درصد پول نقد سخت یا رقم ها در واقع همان چیزی است که سفته نامیده می شود. جایی که سازنده یا صادر کننده قول پرداخت یا “واقعی” وجوه را بدهد. اما تنها راهی که می توانند این میلیاردها قطعه کاغذ را “واقعی” کنند این است که اطمینان حاصل کنند که پذیرفته می شوند. این همان جایی است که دولت ها و قانون مستقر می شوند: در این واقعیت که آنها “باید” پذیرفته شوند.

با این حال ، این فقط در مورد آنچه آنها می گویند درست است و آنچه چاپ می کنند پوچی و وعده های دروغ است. تورم ممکن است بزرگترین سرقت بشر باشد و درک آن یک امر ضروری است.

اثبات کار تولید می کند

با بیت کوین در آنجا فقط 21 میلیون نفر است واحدهای رمزنگاری شده تعداد زیادی از آنها از بین می روند و یافتن بلوک هایی که توسط معدنچیان یافت می شود دشوارتر می شود. تا اینکه یک روز آخرین Satoshi در پیدا می شود 2140, و سپس واحدها به طور کامل توزیع می شوند.

21 میلیون بیت کویناین سکه ها هرگز نمی توانند به صورت انبوه چاپ شوند یا تقلبی شوند همانطور که از طریق اعتبار سنجی می شوند اثبات کار. بر خلاف فدرال ذخیره, که با اندازه خود چاپ می کند. پروتکل بیت کوین اولین کلاس در فناوری آن است که روزی می تواند اجماع جهانی را بدون نیاز به شخص ثالث مرکزی فراهم کند. این ارز پول مناسبی است زیرا با جامعه ای که سه مبنای آن را درک می کنند روان کار می کند: منبع باز ، غیرمتمرکز و نظیر به نظیر. این ارکان اصلی نمایانگر جهان رمزنگاری قدرت تغییر در هر بخش مالی را دارند و آن را برای هر فرد فراگیر می کنند.

بیت کوین دارای قدرت عظیم فیلتر کردن پروتکل آن به بیش از ارز. که یک اقتصاد شکوفایی را برای هر فرد در این کره خاکی ایجاد خواهد کرد. پروتکل بیت کوین می تواند مشاغل غیرمتمرکز ، صندوق جمعیت ، فرآیندهای شفاف رأی گیری ، سیستم های هویت و شهرت و موارد دیگر را ایجاد کند.

این موارد را در نظر بگیرید و آنها هزاران ، اگر نه میلیون ها شغل در حال ظهور ایجاد می کنند. تخمین زده شده است که نیمی از بزرگسالان در جهان به بانکداری دسترسی ندارند. با این حال ، بسیاری از این افراد سعی می کنند در تجارت الکترونیکی شرکت کنند ، اما ابزار مالی لازم برای تجارت با آنها را ندارند. بیت کوین همه این افراد را شامل می شود و 24 ساعت شبانه روز فعالیت می کند. این سیستم امکان انتقال فوری وجوه را در یک محیط نظیر به نظیر و بدون شخص ثالث فراهم می کند.

منبع باز ، غیرمتمرکز ، نظیر به نظیر

JLm1pبیت کوین را می توان با نرخ تورم خود درک کرد و با مثال نشان می دهد مارپیچ های تورم یک افسانه است. با یک مسیر از پیش تعیین شده که نمی تواند باشد توسط بانک فدرال دستکاری شده است, پروتکل و ارز بیت کوین به ما امکان کنترل پایدار بر ثروت خود را می دهد.

امروز طرح فیات اقتصاد و زیرساخت های اجتماعی ما را نابود می کند. با تخلیه این انحصار مخرب می توانیم از وسیله جدیدی برای مبادله داوطلبانه و جهانی استفاده کنیم. ایده ای که بر پایه سه ایدئولوژی اصلی بازار آزاد بنا شده است, که روزی ابزار تولید را به گره های منفرد خود بازمی گرداند.

پول فیات چاپ می شود نمایی و با هوی و هوس. پذیرفته شده است زیرا دولتها پشت آن هستند: اما هر لحظه بیدار شدن استفاده از آن را کم می کند. هدف این است که اجازه ندهیم کودکان ما 40 دلار برای یک قرص نان بپردازند ، بلکه این امر باعث شکستن سابقه جابجایی و تورم بیش از حد می شود. بیت کوین ابزار لازم برای انجام آن را دارد و اهداف برای همه افراد موجود در این کره خاکی شامل همه موارد است. وجود این پروتکل به تنهایی قدرت واقعی “عمل انسان” را نشان می دهد و باید فساد را با رنگ جدیدی از شفافیت سفید کند.

وقتی مفهوم آنچه پول شما انجام می دهد را می فهمید سپس می توانید ثروت خود را عاقلانه خرج کنید. شما می توانید بگویید “بله ، من اصول اولیه تورم و تورم را می دانم.” بیشتر افرادی که اصول اولیه این جانور را می آموزند معمولاً می خواهند بیشتر بیاموزند تا بتوانند از فساد و غارت دارایی های خود جلوگیری کنند. با این اوصاف ، مسئولیت بزرگی در درک ریشه های اصلی نحوه تولید پول وجود دارد. چه مرکزی باشد و چه غیرمتمرکز ، دانستن نیمی از جنگ است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me