تجارت روزانه: خرید و فروش بیت کوین

بیت کوین, با نوسانات گاه به گاه شدید ، و هزینه های کم در هر تجارت ، یک رویای یک معامله گر روز و بدترین کابوس است ، در عین حال. با توجه به هجوم گسترده معامله گران تازه کار که سعی در معامله روزانه بیت کوین دارند ، افرادی با سرمایه گذاری زیاد در بازار ، و بسیاری از رباتهای معاملاتی که قیمت را به جهات غالباً غیرقابل پیش بینی فشار می آورند ، اغلب برای معامله گران روز غیرممکن است که بداند چه موقع معامله کند. . با این وجود امکان پذیر است. من نمی توانم برای نتایج دیگران صحبت کنم ، اما با دنبال کردن مراحل زیر موفقیت زیادی کسب کردم.

1. هنگام معامله با بیت کوین نظم و انضباط داشته باشید.

یکی از بزرگترین اشتباهاتی که من در معامله گران بیت کوین می بینم ، چه مبتدی و چه تجربه ، اجازه دادن به احساسات برای تأثیرگذاری بر معاملات آنها است. من خودم ، همه افراد مقصر هستم ، زیرا مغز منطقی من سعی در توجیه یک تصمیم احساسی دارد. اگر تمام شاخص ها به سمت پایین است و شما در گیر سکه ها هستید ، به خود اجازه ندهید که غیرمنطقی آنها را نگه دارید ، به امید ظهور غیرواقعی. این برای یک سرمایه گذار قابل قبول است ، اما برای یک تاجر روز قابل قبول نیست. هر از گاهی ممکن است خوش شانس باشید و یک تله گاو نر را صید کنید تا به داخل آن بفروشید ، اما بیشتر اوقات این کار را نخواهید کرد. در مورد عکس این قضیه نیز صدق می کند. در یک تجمع قوی در فیات گیر نکنید. اشتباهات خود را بپذیرید ، قبل از اینکه ضررهای زیادی از دست ندهید ، بیت کوین بخرید و یاد بگیرید که در آینده به دنبال چه چیزی باشید.

2. حتی با بیت کوین ، به شاخص های خود اعتماد کنید.

انتخاب کنید چارت سازمانی با شاخص هایی که می خواهید ، و از آنها استفاده کنید. یک دلیل وجود دارد که اکثر معامله گران حرفه ای از بسیاری از شاخص ها استفاده می کنند و غالباً قوانینی یا الگوریتم هایی را براساس خود ایجاد می کنند. نمودارها ، اگر با شاخص های مناسب ترکیب شوند ، به شما یک مزیت بزرگ نسبت به اکثر بازار می دهند. آنها به شما امکان می دهند روندها را تشخیص دهید ، تصمیمات را ساده کنید و منطقی بازار را تحلیل کنید. اگرچه ممکن است بیت کوین دقیقاً مانند رفتار سایر بازارها رفتار نکند ، اما به همان اندازه است که می توانید از بسیاری از ابزارهای مشابه یک معامله گر سنتی استفاده کنید.

3. هوشمندانه ابزارهای خود را برای تحلیل نمودارهای بیت کوین انتخاب کنید.  

انتخاب شاخص های تصادفی ، با تنظیمات تصادفی ، چیزی در مورد بازار بیت کوین یا روند بالقوه به شما نمی گوید. از آن بدتر ، شما با اطلاعات نادرست خطر گمراه کردن خود را دارید. اگر تجربه تجزیه و تحلیل نمودارها یا استفاده از شاخص ها را ندارید ، پیشنهاد می کنم ابتدا با چند میانگین متحرک شروع کنید. من EMA (میانگین متحرک نمایی) را به SMA (میانگین متحرک ساده) ترجیح می دهم ، اما در واقع از 2-4 هرکدام استفاده می کنم. وقتی شروع می کنید ، یک EMA طولانی ، با تعدادی دوره بین 17 تا 50 و یک EMA کوتاه ، با تعدادی دوره بین 5 تا 13 ، کافی است. همچنین ، سعی کنید از استفاده از فواصل زمانی خیلی کوتاه خودداری کنید. یک فاصله زمانی 5 دقیقه ای حاوی نویزهای زیادی است که نمی توانید از آن استفاده کنید. 15 دقیقه بهتر است ، اما هنوز کمی برای سلیقه من کوتاه است. 30 دقیقه یا بیشتر ، به طور کلی روند لکه بینی را به طور قابل توجهی آسان می کند. فواصل کوتاه تر می تواند برای دیدن روند بالقوه مفید باشد ، اما نباید به طور انحصاری برای تصمیم گیری در مورد معاملات استفاده شود.

4- خود را با اطلاعات زیاد بار نکنید. بسیاری از شاخص ها می توانند درک شما از روند قیمت بیت کوین را منحرف کنند. 

پر کردن یک نمودار با هر نوع شاخص موجود ، امیدوار است که بازار را کاملاً تجزیه و تحلیل کند ، وسوسه انگیز است ، اما این یک دام است. هنگام جمع آوری اطلاعات بیشتر و بیشتر ، ممکن است از تصویر بزرگتر و همچنین جزئیات کوچک غافل شوید. تحلیل زیاد یک نمودار منفرد می تواند شما را کور کند. سعی کنید تعداد نشانگرهای یک نمودار را به مقداری محدود کنید که باعث ایجاد شلوغی زیادی نگردد. همچنین ، شاخص هایی را انتخاب کنید که با یکدیگر هم افزایی داشته باشند ، به جای شاخص هایی که ارتباط کمی با سبک تجارت شما دارند ، یعنی تجارت روزانه بیت کوین. بعید است که تجزیه و تحلیل یک ساله به شما کمک کند ، زیرا امروز باید بیشتر نگران باشید و رشد بلند مدت بیت کوین ارتباط چندانی با نمودارها ندارد. اگر هنوز هم می خواهید از شاخص های بیشتری استفاده کنید ، پیشنهاد می کنم از چندین نمودار استفاده کنید. من تمایل به استفاده از چند نمودار در یک زمان ، با فواصل زمانی و شاخص های مختلف دارم ، بنابراین می توانم به سرعت جنبه های مختلف بازار را بدون “از دست دادن جنگل برای درختان” درک کنم.

5. اخبار را بخوانید. همه اخبار مرتبط با بیت کوین تأثیری نخواهند داشت ، اما اخبار بزرگ تأثیر خواهند داشت.  

#Crypto ExchangeBenefits

1

Binance
Best exchange


VISIT SITE
  • ? The worlds biggest bitcoin exchange and altcoin crypto exchange in the world by volume.
  • Binance provides a crypto wallet for its traders, where they can store their electronic funds.

2

Coinbase
Ideal for newbies


Visit SITE
  • Coinbase is the largest U.S.-based cryptocurrency exchange, trading more than 30 cryptocurrencies.
  • Very high liquidity
  • Extremely simple user interface

3

eToro
Crypto + Trading

VISIT SITE
  • Multi-Asset Platform. Stocks, crypto, indices
  • eToro is the world’s leading social trading platform, with thousands of options for traders and investors.

در بیشتر بازارها ، اخبار خوب یا بد می توانند تأثیر زیادی بر قیمت سهام ، آینده ، مشتقه و غیره داشته باشند. این نه تنها برای بیت کوین نیز صادق است ، بلکه اغلب تقویت می شود. خبرهای خوب می توانند آن را به ارتفاعات جدید بکشاند ، در حالی که خبرهای ناگوار باعث می شود تا به پایین ترین سطح ممکن برسد. اخبار را در مورد تمام بیت کوین و ارز دیجیتال عمومی نگه دارید. اگر اتفاق شگفت انگیزی افتاده باشد ، ممکن است ایده خوبی برای خرید و نگهداری باشد. اگر خبر بد است ، انتظار داشته باشید که خرس ها وارد بازار شوند. اگرچه تجارت با احساسات خود ایده بدی است ، اما درک معاملات عاطفی دیگران بسیار مهم است.

6. آماده باشید برای Breakout ها ، با قیمت بیت کوین ، با روندهای قوی.  

این ایده در شماره 5 لمس شد.  معاملات روزانه بیت کوین بسیار سرگرم کننده است ، و می تواند بسیار ارزشمند باشد. با این حال ، اگر بازار به سمت یک حرکت حباب دیگر حرکت کند ، باید آماده تغییر حالت سرمایه گذار سرسخت باشید. این به طور کلی در مواقعی اتفاق می افتد که بخشهای جدیدی از مردم بیت کوین را در پیش می گیرند ، پیشرفت جدیدی در استفاده ، تنظیم یا توسعه اتفاق افتاده است و سرمایه گذاریهای بزرگی در حال انجام است. در گذشته ، این تجمعات منجر به قیمت شده است به ترتیب بزرگتر یا بیشتر افزایش می یابد. برعکس ، اگر این اخبار چیزی غیر منفی نبوده است ، شرکت های مرتبط با بیت کوین در حال ورشکستگی هستند و عموم مردم به شک و تردید بیشتری دست می یابند ، ممکن است زمان فروش رسیده و یک قدم به عقب برگردد. هرگز سعی نکنید چاقوی در حال سقوط بگیرید. بهتر است یک پایین را از دست بدهید و در شرایطی که قیمت کمی تثبیت شده است اقدام به خرید کنید نسبت به خرید در یک روند نزولی شدید ، فقط در پایین و پایین آمدن قیمت. در هر دو وضعیت ، سودمندی نمودارها و شاخص ها به طور قابل توجهی خراب می شود. هنوز هم می توان از آنها استفاده کرد ، اما نباید کاملاً به آنها اعتماد کرد.

پیروی از این قوانین ، همراه با کمی تحقیق در مورد نحوه عملکرد شاخص های مختلف ، به شما امکان می دهد روزانه بیت کوین را با ایمنی نسبی معامله کنید. البته هیچ چیز تضمینی نیست و این امر خصوصاً در بازاری مانند این صادق است. برخلاف بسیاری از سرمایه گذاری های دیگر ، بیت کوین از نظر ارزش بسیار سریع می تواند به هر دو حد منتهی شود. علاوه بر این ، مبادلات خود می تواند غیر صادقانه باشد ، همانطور که در ماه های اخیر نشان داده شده است. من به رهبران فعلی بازار مبادله اعتقاد دارم و بازیگران بسیار قابل اعتمادی برای ورود به بازار فعالیت می کنند ، اما با مسئولیت خود تجارت می کنند. هرگز با بیت کوین یا تجارت روزانه مبادله روزانه نکنید ، با بیش از آنچه که توانایی از دست دادن آن را دارید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me