سکس و بیت کوین مجرد

ارز رمزنگاری شده فقط آخرین چیزی است که از اینترنت فرار کرده و در واقعیت خود را نشان می دهد. به زودی خواهیم فهمید که آیا رمزنگاری ها ، مانند هر چیز دیگری در زندگی ، قسمت اصلی پورنوگرافی هستند. من می دانم که به نظر می رسد یک جمله دیوانه وار است ، اما اجازه دهید واقعیت ها را در اینجا بررسی کنیم: پورنوگرافی با ارتقا سواد به شکل گیری جهان ما کمک کرده است (من این را جبران نمی کنم) ، سینمای خانگی (VHS و Blu-Ray فرمت های برگزیده صنعت فیلم بزرگسالان بود) و پروتکل های امنیتی تجارت الکترونیکی پیشگام از ابتدا. بدون ورود به بحث درباره مطلوبیت آن ، رابطه جنسی می فروشد. و این یک تجارت میلیارد دلاری است. بنابراین جای تعجب نبود که در آنچه من مطمئن هستم فرزندان “The Great Crypto Rush of 2014” نامیده می شوند ، تاکنون 5 تلاش برای پول انداختن اتصال آشکار انجام نشده است.

آرم Sexcoinبه اندازه کافی زیبا برای یک بانو ، به اندازه کافی شیطانی برای یک مرد.

Sexcoin (SXC) در دسامبر سال گذشته با توزیع برنامه ریزی شده 250،000،000 واحد و قیمت اولیه بازار نزدیک به مارک 900،000 $ آغاز به کار کرد. از آن زمان به بعد ، سقف به 100000 دلار کاهش یافت ، در حالی که فقط بهم می ریزد. به نظر می رسد هیچ توزیع کننده عمده پورنو به این رمزنگاری علاقه زیادی ندارد ، احتمالاً به این دلیل که تاکنون فقط علاقه 18 دنبال کننده را در توییتر (جناح ناخواسته) برانگیخته است. با این حال ، همیشه این احتمال وجود دارد که شخص آن را انتخاب کند و منجر به احیای مجدد این رمزنگاری شود. اتفاقات غریبی رخ داده است.

این حماسه از لکه های لجن گرفته تا رمزنگاری همچنان ادامه دارد.این حماسه از لکه های لجن گرفته تا رمزنگاری همچنان ادامه دارد.

ماه گذشته نیز در اخبار ، پورنو مگاسایت پورنو تصمیم گرفت که آنها می خواهند با انتشار رمزنگاری شخصی خود با سلیقه ، به دیوانه رمزنگاری بپیوندند “تیت کوین.”شما ممکن است فکر کنید” چطور ، آیا آنها نمی توانند فکر کنند که چیز بیشتری بیهوده باشد؟ ” و پاسخ این است: “بله ، اما شخص دیگری ابتدا به آنجا رسید.” یعنی استودیو Klyemax که در مجموعه ای از ارسال های Reddit که در آن زمان طنز به نظر می رسید (و از آن زمان تاکنون حذف شده است) ، از مردم خواست که در هنگام انتشار سکه به آنها کمک کنند تا رمزنگاری خود را با وعده های پاداش زیاد توسعه دهند. نیازی به گفتن نیست ، هیچ کس علاقه ای به پیشنهاد آنها نداشت و من دو بار به آنها توصیه کردم نام رمزگذاری پیشنهادی خود را تغییر دهند ، اما فایده ای نداشت.

به یاد دارید که مگنتو رهبر مردان ایکس بود؟ اوقات خوب ...به یاد دارید که مگنتو رهبر مردان ایکس بود؟ اوقات خوب

XXX سکه در اوایل این ماه با شور و هیجان کمی آغاز شد ، علیرغم اینکه (به دلیل؟) این کمپین بازاریابی نسبتاً خوش سلیقه است. خودشان را اعلام کردند که سکه خود را برای صنعت سرگرمی بزرگسالان ایجاد کرده اند ، توسعه دهندگان 5 درصد حق بیمه برای تهیه یک وب سایت وب کم در نظر گرفتند. آنچه این سکه را از سایر رمزنگاری های خاص صنعت متمایز می کند تعداد بسیار کوچکی است که باید منتشر شود ، فقط 50 میلیون. تعداد نهایی بیت کوین هنوز بیش از دو برابر است ، اما بسیار کمتر از رقبا است ، بنابراین ضریب کمبود را به نفع خود دارد.

این یک چیز واقعی است.این یک چیز واقعی است.

#Crypto ExchangeBenefits

1

Binance
Best exchange


VISIT SITE
  • ? The worlds biggest bitcoin exchange and altcoin crypto exchange in the world by volume.
  • Binance provides a crypto wallet for its traders, where they can store their electronic funds.

2

Coinbase
Ideal for newbies


Visit SITE
  • Coinbase is the largest U.S.-based cryptocurrency exchange, trading more than 30 cryptocurrencies.
  • Very high liquidity
  • Extremely simple user interface

3

eToro
Crypto + Trading

VISIT SITE
  • Multi-Asset Platform. Stocks, crypto, indices
  • eToro is the world’s leading social trading platform, with thousands of options for traders and investors.

همچنین این ماه؛ افسانه پورنو ، لری فلینت ، بار دیگر آینده را دیده و آن را در برابر رقبای خود پذیرفته است. علاوه بر کارت های اعتباری ، هاستلر گزینه مشترک شدن با پرداخت هزینه را نیز به این کارت اضافه کرده است بیت کوین, Litecoin… و Dogecoin. (وضعیتی که تا رسیدن به سلسله مراتب طلا ، نقره ، برنز تا حد زیادی طول می کشد.) فلینت ، پذیرنده اولیه اینترنت و DVD ، با استقبال از فن آوری های جدید ثروت زیادی کسب کرده است. “با مشارکت با GoCoin ، مشترکین ما از حریم خصوصی بیشتری برخوردار می شوند و HUSTLER با پذیرش ارزهای دیجیتال جدید جلوتر از منحنی می ماند.” فلینت اعلام کرد. 

این بدون فکر است که فلینت تصمیم گرفت بیت کوین را بپذیرد ، غول های تجارت الکترونیکی متعددی مانند این ببر مستقیم و دل  همچنین تصمیم گرفته اند تعجب زمانی بود که وی پذیرش Litecoin و Dogecoin را نیز اعلام کرد. Litecoin ، مدت هاست که به دلیل نوآوری به هیچ وجه مورد انتقاد قرار می گیرد ، در نیمه اول سال جاری شاهد افت ارزش بازار آن است ، اگرچه احتمالاً این فقط یک اصلاح عادی بازار برای یک دارایی با ارزش بیش از حد است. البته ، Dogecoin یک مورد را دیده است کاهش قیمت مشابه, همانطور که در جای دیگر اشاره کردم ، که قطعاً آن را به یک انتخاب عجیب و غریب نیز تبدیل می کند. با این وجود ، لاری با پرتاب پول خود به طور عادی ، یا با صرف هزینه های خود برای حمایت از فن آوری های از دست رفته ، میلیاردر نشد و این بدان معناست که سرمایه گذار خرافاتی ممکن است به خوبی دنباله روی خود باشد.

نه اینکه هاستلر تنها سایت بزرگسالانی است که رمزنگاری را برای هزینه اشتراک قبول می کند: Porn.com Bitcoin و وان کوین که به نظر می رسد رمزنگاری داخلی آنهاست. Playboy Plus فقط بیت کوین را می پذیرد (با 500 دلار برای 5 سال اشتراک ، در مقابل عضویت مادام العمر با هاستلر با همان قیمت) ، بنابراین به نظر می رسد که رمزنگاری قطعاً در آن بخش از اینترنت جلب توجه می کند. 

در نهایت ، باید دید که آیا یک سکه مخصوص صنعت قدرت و استقبال گسترده برای فروش بیت کوین را پیدا می کند یا خیر؟.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me