راه Potcoin

ارزهای رمزپایه زیادی وجود دارد ، (و به دلیل ماهیت رمزنگاری) برخی از آنها خود را وقف تحقق بخشهای تخصصی کرده اند. همانطور که قبلاً اعلام کردم ، این اعتقاد صادقانه من است که بیت کوین این ارزش اولیه را از موفق ترین داروی اینترنت گرفته است جاده ابریشم. داروها هرگز از مد افتاده اند و توانایی خرید آنها در بی هویتی تقریباً یک پیروزی بزرگ برای یکی از بزرگترین صنایع جهان بود. بنابراین دقیقاً جای تعجب نبود که گروهی از تیم های سازنده تصمیم گرفتند از روی باند پرش کنند و خود را وقف محبوب ترین علف هرز جهان کنند.

آدرینه ، آن یکی نیست.

 Potcoin: Cryptocurrency The Cannabis Industry

پیت کوین, خود رسمی ارز صنعت شاهدانه ، به راحتی موفق ترین است, همانطور که قبلاً اشاره کردم. و راز این موفقیت همه چیز تعجب آور نیست: آنها یک جامعه قوی را از پایه ساخته اند. در مقایسه با Dogecoin (یکی از رمزنگاری هایی که هرگز من را با انعطاف پذیری شگفت زده نمی کند) جامعه Potcoin کوچک است ، Subreddit Potcoin فقط 1769 مشترک با تقریباً یک پست جدید در روز افتخار می کند. با این وجود ، آن بزرگتر از هر یک از رمزپایه های سبز است و من هیچ نشانه ای از این کاهش نمی بینم.

در طی 9 ماهی که Potcoin وجود دارد ، آنها به لطف تلاش Mad Potcoin ، حضوری فعال در YouTube ایجاد کرده اند ، نامی که شخصاً به دلیل مشکلات مارک تجاری آن را انتخاب نمی کردم (آه ، چه کسی شوخی می کنم?  من واقعاً به مسائل کپی رایت اهمیت نمی دهم) ، که همچنان به ارسال به روزرسانی هفتگی در مورد Potcoin خود ، اما همچنین اخبار دیگر شاهدانه که ممکن است جامعه جالب باشد ، می باشد.

پیت کوین دیوانه

شرکت های نوآوری و رشد Potcoin

یک نوآوری عمده در قالب برنامه رسمی سفیر Potcoin صورت گرفت. با مدیریت الک روچفورد ، مدیر ارشد بازاریابی ، کسانی که صاحبان واقعی رمزنگاری هستند (مانند خودم) می توانند برای نمایندگی نام تجاری اقدام کنند (که من این کار را کردم). مسئولیت این موقعیت این بود که شما سپس بیرون بروید و بازرگانان را وادار کنید که ارز رمزنگاری شده را بپذیرند ، مقبولیت را گسترش دهند و گردش را افزایش دهند..

از آنچه من دیدم این رویکرد نسبتاً موفقی بوده است زیرا تعداد بازرگانان جامعه Potcoin در حال حاضر در حدود 40 نفر است. از جمله در این رده ها می توان به سنگین وزنانی مانند آمستردام اشاره کرد آذریوس, شرکت سخت افزار استخراج عمده فروشی Gridseed, و مستقر در کلرادو River Wellness Center. سفیران حقوق مشخصی دریافت نمی کنند ، این کمیسیون کمی است که به عنوان یک تشکر از تلاش آنها برای ایجاد و رشد ارزش چیزی که قبلاً به آن اعتقاد داشتند ، خدمت می کند. Potcoin نیز توسط سرویس ارز Coingateway اضافه شده است ، که می تواند ثابت کند اگر یک گام مهم به جلو باشد Coingateway باید رهبر بازار شود.

یک نمونه کوچک از لیست های همیشه در حال رشد.یک نمونه کوچک از لیست های همیشه در حال رشد.

پت کوین با Potfunder در حال حل و فصل منابع گسترده است

اکنون ، بیش از چند نفر آن پاراگراف قبلی را خواندند و گفتند “هی ، این فقط یک است دسته ای از مشاغل, مرد. جنبه جامعه ای که ذکر کردید کجاست؟ اعتراف می کنم که یک سوال عادلانه است. برای این منظور ، من توجه شما را به Potfunder معطوف می کنم ، ابتکار عمل جمع و جور کردن مردم که مدتهاست توسط Ironhammer5 علاقه مند (و اوایل پذیرش) پیت کوین آرزو کرده است. موفق ترین کارزار آنها تاکنون 200000 پات کوین جمع آوری شده برای تحقیق در مورد طبیعت و درمان سندرم نقص حاملگی Fragile X بود که باعث عقب ماندگی ذهنی می شود.

برای علاقه مندان به ورزش وجود دارد Potbetz یک سایت قمار برای طرفداران فوتبال ، ورزش های رزمی ترکیبی ، و شاهدانه. تصور می کنم که آنها شروع به اضافه کردن سایر ورزشها به این ترکیب کنند ، اما این یک شروع جالب است. شما معمولاً به افرادی که ماری جوانا سیگار می کشند و درگیر می شوند فکر نمی کنید (زیرا انجام این کار تقریباً غیرممکن است) اما تعداد شگفت آور افرادی وجود دارد که از کشیدن کاسه و تماشای دعوا با دیگران لذت می برند. البته برای پول ، این کار را یک شغل می کند و شخصی نیست.

جو روگان Expنمی خواهم نامی بگذارم …

تیم توسعه Potcoin در حال رشد است

همچنین یک لیست رو به رشد از توسعه دهندگان جدید در تیم وجود دارد که پاتوقهای دو ماهانه را در + Google آغاز کرده اند (و شما فکر می کردید کسی از این سرویس استفاده نمی کند.) با هدایت Nick Iverson ، تیم به توسعه برنامه نویسان جدیدی که علاقه مند هستند ادامه می دهد. رشد Potcoin.

در کتاب “باند های نیویورک” مارتین اسکورسیزی ، Daniel Day Lewis ذکر می کند که چگونه هر کسی که کنترل پنج منطقه شهر را بر عهده دارد می تواند هر اتفاقی رخ دهد ، احساسی که جورج RR مارتین در “یک آهنگ از یخ و آتش” تکرار کرد زیرا پنج انگشت خوب است اما یک مشت بسیار قویتر است. حقیقت ایده توسط Target Corporation بیان شده است که دوست دارد از شعار “قدرت بسیاری ، قدرت یک” استفاده کند. از آنجایی که من قبلاً برای Target کار می کردم ، صادقانه می گویم اگر شما از این فلسفه استقبال نکنید (یا تصور نمی کنید که از آن استقبال کنید) در مقام رهبری خیلی بالا نمی آیید. ارتش سنجاب ها هنوز یک ارتش هستند و یک میلیون گلدان با استفاده از یک رمزنگاری برای خرید لوازم ، گل یا هر چیز دیگری هنوز یک اقتصاد مناسب است. بازار ارزش Potcoin ممکن است در هفته های اخیر سقوط کرده باشد ، اما افت کرده است قیمت بیت کوین, و من فکر می کنم به همین دلیل است: آنها در واقع برای فعالیت های تجاری استفاده می شوند ، اگر چه بیت کوین در مقیاس بسیار گسترده تر.

هنگامی که یک رمزنگاری از ذخیره ارزش خود منصرف می شود ، و به یک ارز تبدیل می شود, با فروش بازرگانان در بورس ، قیمت کاهش می یابد. این فقط به این معنی است که موج جدیدی از پذیرندگان می توانند وارد شوند و آن رمزنگاری ها را از گردش خارج کنند ، بنابراین چرخه سودآوری را پیش می برد. من فکر می کنم اگر حق با من باشد فقط زمان نشان می دهد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me