پیت کوین همان جایی است که هست! مقدمه ای بر Potcoin

سعی می کردم برای اولین پست خود به چیزی شوخ و بصیر فکر کنم نماینده سکه برای پیت کوین, اما وقایع و تحولات اخیر باعث شده است که من چاره ای جز تلاش برای گردآوری همه آنها در یک مقاله مقدماتی نداشته باشم. این واقعیت که برخی از این تحولات تا همین اواخر زیر رادار خودم پرواز می کردند ، باید چیزی را به شما بگوید. بنابراین بدون هیچ زحمتی بیشتر ، در اینجا خلاصه ای از همه چیز Potcoin – که با کمی تجزیه و تحلیل شخصی همراه است – برای نشان دادن دلایلی که من فکر کردم ، و اکنون می دانم ، Potcoin جایی است که در آن است (daddio)!

Potcoin یک تیم بزرگ و در حال رشد دارد

در حالی که کل رمزنگاری اخیراً توسط Proof-of-Developer وسواس پیدا کرده است ، Potcoin جلوتر از این منحنی بود و فقط به پیشی گرفتن از رقابت ادامه داده است. وب سایت رسمی, Potcoin.com, باید یکی از جامع ترین ، نرم و صاف ، کاربر پسند و چند وجهی مبتنی بر ارز رمزنگاری شده در آنجا باشد که دارای درگاه اختصاصی رسانه ها ، بازرگانان ، سرمایه گذاران ، جامعه و کالاها (از جمله تی شرت ها و PotCards از قبل بارگیری شده قابل بازخرید است) برخط). مدت هاست که تمام توسعه دهندگان و مدیریت نامگذاری شده اند ، با پروفایل ها شامل جزئیاتی از تجربیات گسترده و جمعی آنها در ظرفیتهای مختلف. نسخه های اخیر این تیم قرار ملاقات هایی را در زمینه فروش ، بازاریابی و هماهنگی شبکه های اجتماعی دیده است و من به خصوص در مورد اضافه کردن آنها متوقف شده ام مت برنیر برای توسعه وب با توجه به مهارتها ، تجربیات و بداخلاقی عمومی قابل توجه وی. علاوه بر این ، برنامه توسعه Potcoin ، در واقع دور هم جمع می شود و از مهارت های جامعه پشتیبانی می کند. علاوه بر این ، نه تنها Potcoin در دفاتر جدید خود در مونترال مستقر شده است ، بلکه یک شماره رایگان نیز در بالای سمت چپ صفحه اصلی وب سایت نقش بسته است. کدام سکه دیگر آن را دارد?

تابستان Potcoin و برنامه سفیر Potcoin

همانطور که بعضی از افراد را خاموش می کند (RIP بیل هیکس) ، بازاریابی جنبه اساسی هر فعالیت است و لازم نیست یک شر ذاتی باشد. تور تبلیغاتی تابستان Potcoin است با نوسان کامل, با خدمه ای که به سختی برای تبلیغ Potcoin با غرفه هایی در مسابقات اخیر شاهدانه در سانفرانسیسکو و نمایشگاه شیشه ای آمریکا در لاس وگاس تلاش می کنند. با این حال ، این فقط توسعه دهندگانی نیستند که برای ترویج Potcoin کار می کنند. کمیسیون محور برنامه سفیر کوین همچنین اعضای انجمن در سراسر جهان ثبت نام کرده و بسته های تبلیغاتی برای تبلیغ Potcoin به فروشندگان منطقه خود ارائه می دهند. ارتباطات رو در رو مشخصاً تمرکز اصلی کل تیم است و اشتیاق بسیاری که می خواهند چهره خود را پشت سر این هدف قرار دهند ، نویدبخش آینده است.

PotLabs PotLabs

اخیراً تاسیس شده است PotLabs (وب سایت جدیدی در دست کار است) به دنبال ایجاد سخت کار کرده است Potcoinjoint, یک انجمن محبوب انجمن با ویژگیهای IM و اتاق گفتگوی تازه یکپارچه. پروژه فعلی آنها PotWallet, یک کیف پول آنلاین با پیامک (فقط در آمریکای شمالی در حال حاضر) و امکانات انتقال ایمیل Potcoin. اکنون می توانید برخی از POT ها را از طریق ایمیل به رایانامه برسانید و فرآیند حاصل از آن ایجاد یک PotWallet برای دریافت سکه هایشان (که تا زمان بازخرید لغو می شود) می تواند به صورت یکپارچه راهنمایی شود. به دنبال این شاهکار ، هدف بعدی آنها ایجاد یک سایت محلی Potcoins همراه با سپرده گذاری برای خرید و فروش Potcoins خارج از بازار است. انتظارات بیشتری از هم افزایی بین این افراد ، تیم توسعه دهنده و جامعه داشته باشید … فقط انتظار نداشته باشید که آنها در مورد آن فریاد بزنند. این فضا را از نزدیک تماشا کنید!

Potfunder برای موسسات خیریه مورد حمایت Potcoin

در حالی که Dogecoin و بیت کوین, در میان دیگران ، سهم خود را در زمینه های خیرخواهانه داشته اند ، Potfunder جامعه Potcoin را بر روی اهداف خاص متمرکز می کند. توسط وزنه های سنگین جامعهdeemington و @ Ironhammer5 تاسیس شده است – دومی که اخیراً به عنوان مقام هماهنگ کننده شبکه های اجتماعی Potcoin به سمت رسمی ارتقا یافته است – سرمایه گذار م institutionسسه نرم افزاری بسیار محبوب و دوست داشتنی Potcoin است که در حال پیشرفت است و مبالغ زیادی را برای سودهای خیریه و توسعه در اختیار دارد. اولین هدف درایو خیریه با هزینه 2000 دلار (200 هزار پات) از پارک خارج شد بزرگ شده برای FRAXA, یک سازمان خیریه در حال توسعه یک درمان مرتبط با شاهدانه برای سندرم X شکننده. با وجود بسیاری از مزایای بهداشتی شاهدانه که منتظر قبول شدن توسط جامعه پزشکی یا بیشتر از همه مورد توجه دولت ها هستند ، انتظار می رود این موضوع به موضوعی بسیار ارزشمند تبدیل شود که امیدوارم بتواند توجه اصلی را که شایسته آن است جلب کند..

Potcoin چک جدید اخباری را با 2000 دلار ارائه می دهد

طاقچه فرهنگی Potcoin

هزاران سال تکامل فرهنگی مستقل و وابسته به کشیدن حشیش ، از هندوها ، هیپی ها و فراتر از آن تبدیل شده است. در حال حاضر یک فرهنگ جهانی وجود دارد که باید از آن استفاده کرد. علامت تأیید را با انگشتان خود ایجاد کنید و اکنون نوک انگشتان را به دهان خود بچسبانید – این تقریباً به همان اندازه جهانی است که انگشتانتان را ضربه بزنید تا از کسی وقت بخواهید. تاریخ نشان داده است که حالتهای هوشیاری تغییر یافته ، همراه با تاریخ مشترکی از ستم ، یک پایه محکم لعنتی برای یک جامعه است ، و این امر به ویژه در عصری که به هم پیوسته است و به طور جمعی و به سرعت از ظلم گفته شده مشروعیت می بخشد ، صادق است. این دلیل مهمی است که یک جامعه سکه ، از جمله توسعه دهندگان ، به آن اعتقاد دارند.

مهمتر از همه ، آن جامعه همچنین به طور ضمنی شامل اکثر فروشندگان بالقوه ای می شود که بیشتر اوقات خودشان سنگسار هستند و بیش از یک هدف ساده پولی برای کمک به پشتیبانی Potcoin دارند. فروشندگان تمام وقت در حال ثبت نام هستند ، از جمله بزرگترین فروشگاه اینترنتی اروپا Azarius.com, استفاده از Potcoin در دنیای واقعی که جامعه به طور فعال می خواهد. شما حتی می توانید با Potcoin بذر بخرید ، و اگرچه باید قوانین منطقه خود را بررسی کنید ، این یک بازگشت تضمینی برای بازگشت سرمایه در میان مدت است!

انجمن Potcoin

جامعه سیگار کشیدن گلدان ، و همچنین جهانی و متنوع ، به طور نامتناسبی زمان بیشتری را در اختیار دارند تا به رشد جامعه ، تجارت و استفاده از Potcoin با فروشندگان کمک کنند. سیگار کشیدن های قابلمه ، به نظر من ، کاربران اینترنت نیز به طور نامتناسبی فعال تر هستند و مطمئناً یک دسته نامتناسب خلاق هستند. در حال حاضر ، این جامعه منشا بسیاری از دستاوردهای Potcoin بوده است. Potfunder و PotcoinJoint قبلا ذکر شده است ، اما علاوه بر این سایت خبری Potcoin وجود دارد HighonPotcoin (باز هم به لطف @ ironhammer5) دارای پادکست های منظم – از جمله پاتوق های برنامه نویسان – به صورت زنده پخش و ضبط می شود. توسعه و انتشار a مرحله بتا کیف پول الکتروم؛ Reddit tip-bot برای تکمیل زیر-reddit فعال ، و یک فضای عمومی دقیقاً همان چیزی است که شما از یک دسته pothead های پیشگام انتظار دارید. این یک مکان خوب برای بازدید است ، اما حتی مکان اقامتی دلپذیر است و مکانی است که به شما امکان می دهد بدون توجه به وضعیت فعلی ، با خوشحالی کیف کنید. قیمت, به شرطی که شما را به صورت گروهی بهم گره بزند.

در نتیجه ، افکار من در مورد Potcoin در بلند مدت

پیت کوین از هر ویژگی لازم برای موفقیت طولانی مدت برخوردار است. توسعه دهندگان شایسته و پرشوری که با یک جامعه اختصاص یافته و در حال رشد ، تعامل و بازخورد دارند ، یک بازار طاقچه هدف بسیار گسترده و جهانی است که حتی اگر آن را یک جایگاه خاص بدانید ، یک مقدار جدی از زمان و ظرفیت خلاقیت که می توانید از آن استفاده کنید ، عجیب است. ، و ترکیبی شگفت انگیز از حرفه ای و لول ، با حتی Chevy Chase وارد عمل در جشنواره “فقط برای خندیدن” مونترال. علاوه بر این ، Potcoin در یک زمان گسترده در زمینه گسترده ای از تلاش های گسترده جرم زدایی نه تنها در ایالات ، بلکه در نتیجه در سراسر جهان ظهور کرده است. هر تلاش برای لابی ، هر یک از علاقه های مطبوعاتی فرصتی برای Potcoin است که نه تنها منافع خود را ، بلکه اهداف متعالی تری را در زمینه های بهداشت و عدالت تحت فشار قرار دهد. زیرا این منافع یکی است ، و به همین دلیل بیش از هر آنچه که من ترسیم کردم ، باعث شده است که به این سکه متعهد شوم.

تحقیق خود را انجام دهید ، و من مشتاقانه منتظر پیوستن به همه در استقبال از شما هستم.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me