انفجار Ripple

سکه ارتفاع معروف به موج دار شدن(XRP) ضربه بزرگی به ارزش آن وارد کرد ، پس از اینکه یکی از توسعه دهندگان آن ، جید مک کالیب ، در یک پست در صفحه پیام انجمن گفت که قصد فروش دارایی شخصی Ripple خود را دارد. McCaleb شخصیتی شناخته شده در دنیای ارز رمزنگاری شده و توسعه دهنده اولیه Ripple است ، پروژه ای با حمایت مالی از دره سیلیکون که توسط بسیاری از مدعیان اصلی بیت کوین به دلیل تأمین مالی گسترده توسط نهادهای شرکتی.

به نقل از مک کالب در اعلامیه تکان دهنده خود گفت: “از آنجا که من احترام زیادی برای اعضای جامعه قائل هستم و می خواهم شفاف باشم ، قبل از شروع این موضوع را علناً اعلام می کنم. بنابراین فقط fyi. ” اعضای انجمن ناامیدی و شوک خود را ابراز داشتند و حتی برخی در صحت اعلامیه شک داشتند. آقای McCaleb به انجمن بازگشت و اعلام كرد كه مبلغ كمی را از یك کیف پول دیجیتال با موجودی بسیار زیاد XRP پرداخت می كند به گونه ای كه دیگران می توانند از طریق امضا آن را تأیید كنند. به منظور برطرف کردن شک و تردید در مورد هویت و اهداف او همانطور که در پست ذکر شده است.

Ripple- یک سکه alt منحصر به فرد با پتانسیل

دقیقاً مانند ارز رمزنگاری غیرمتمرکز اصلی بیت کوین ، Ripple اجازه می دهد تا معاملات از طریق بلاکچین انجام شود. اما این جایی است که شباهت ها در مقایسه به پایان می رسند. بیت کوین از فرآیند پرهزینه و انرژی بیشتری برای تأیید تمام معاملات در بلاکچین خود استفاده می کند ، زیرا ماینرها با قدرت نرخ هش در روند کار مشارکت دارند.

سیستم Ripple از این جنبه بسیار متفاوت است. این دروازه ها با استفاده از “دروازه هایی” که از طریق مشارکت آنها با اشخاص ثالث مانند بانک ها ، فرستنده های پول و مبادلات خارجی تشکیل شده است ، شبکه ای را تأیید می کنند که تراکنش های پایگاه کاربر Ripple را تأیید می کند. Ripple به عنوان مکانیزمی برای شرکای خود و کاربران عمل می کند. معاملات برای IOU های تعیین شده به ارزهای ملی اعتبارسنجی و معامله می شود ، بنابراین کاربران در سراسر جهان می توانند ارز را بدون ارسال آن از طریق زیرساخت های دست و پا گیر و وقت گیر سیستم بانکی بین المللی ، ارزان مبادله کنند. این روش مقرون به صرفه تر به عنوان بهترین نوآوری بعدی در بخش مالی معرفی شد ، جایی که بسیاری از آنها از انجام فرآیندهای دشوار و متعدد مربوط به انجام معاملات جهانی ناامید شده اند..

Ripple یکی از معدود سکه های alt است که توانسته است حمایت سرمایه گذاران بزرگ و مبالغ سرمایه گذاری را جلب کند. این جذابیت سرمایه گذاران را از طریق شرکت های سرمایه دار خطرناک مانند Lightpeed Venture Partners و Google Ventures با مشارکت حدود 6.5 میلیون دلار جذب کرده است. این مورد اغلب در مورد سایر سکه های alt که باید به پیشرفت های تکنولوژیکی و پیشرفت های جدید اعتماد کنند ، برای جذب سرمایه گذاری از میان علاقه مندان به رمزنگاری معمولی ، تکرار نمی شود..

کنترل آسیب

سقوط شدید روز پنجشنبه پس از اعلامیه تکان دهنده آقای مک کالب کاهش 65 درصدی ویرانگر ارزش ریپل بود.

تیم توسعه و رهبران پروژه در XRP مشتاق هستند تا نارضایتی سرمایه گذاران XRP را برطرف کنند – بسیاری از آنها نگران این هستند که چگونه ساختار اصلی شرکت هنگام تصمیم گیری در مورد توزیع و نگهداری XRP توسط اعضای اصلی مانند Jeb ، توپ را رها کرده است. مک کالیب.

آقای آرتور بریتو ، یکی از بنیانگذاران XRP ، سعی در انتشار اوضاع و کاهش نگرانی های احساس شده توسط سرمایه گذاران در هیئت مدیره انجمن گفتگو متعلق به یک شرکت داشت..

#Crypto ExchangeBenefits

1

Binance
Best exchange


VISIT SITE
  • ? The worlds biggest bitcoin exchange and altcoin crypto exchange in the world by volume.
  • Binance provides a crypto wallet for its traders, where they can store their electronic funds.

2

Coinbase
Ideal for newbies


Visit SITE
  • Coinbase is the largest U.S.-based cryptocurrency exchange, trading more than 30 cryptocurrencies.
  • Very high liquidity
  • Extremely simple user interface

3

eToro
Crypto + Trading

VISIT SITE
  • Multi-Asset Platform. Stocks, crypto, indices
  • eToro is the world’s leading social trading platform, with thousands of options for traders and investors.

آقای بریتو در پستی از طرف شرکت نوشت: “ما نگرانی شما را درباره تخصیص XRP بنیانگذاران شنیده و به اشتراک گذاشته ایم.” “قبل از امروز ، ما در حال کار بر روی طرح قفل XRP بنیانگذاران هستیم … مطمئن باشید که رویداد دامپینگ مانند این از دیگر بنیانگذاران اتفاق نخواهد افتاد.” آقای بریتو همچنین اضافه کرد که “قیمت کوتاه مدت XRP مانع توانایی ما برای اجرای چشم انداز نمی شود. شرکت ما بودجه خوبی دارد. ما به XRP وابسته نیستیم. “

در حال حاضر در مورد برنامه های آینده آقای McCaleb ، یک استعداد بسیار مورد جستجو در دنیای رمزنگاری ، تأیید نشده است. علاوه بر Ripple ، آقای McCaleb به عنوان کارکننده در پروژه های غیرمجاز برای نهادهای دیگر شناخته شده است. اگر موفقیت های گذشته وی نشانه ای از ذکاوت در تجارت وی باشد ، به راحتی می توان حدس زد که در آینده اقدامات جدید وی به خوبی شناخته خواهد شد. قبل از تأسیس Ripple ، آقای McCaleb همچنین معامله معروف بدنام Bitcoin را تشکیل داد. Gox در سال 2010 ، كه بعداً به مارك كارپلس فروخته شد ، مدیر عامل محاصره شده با اتهامات مختلف با پیگرد قانونی روبرو شد. کوه Gox اواخر سال 2013 سقوط کرد ، و در سال 2014 درخواست حمایت از ورشکستگی کرد.

در زیرمجموعه های مختلف مربوط به رمزنگاری ، انبوهی از سرمایه گذاران XRP به دنبال پرش به کشتی به سایر سرمایه گذاری ها مانند Reddcoin, Dogecoin, کارما ، و حتی دارک کوین. اینها سرمایه گذارانی هستند که احساس می کنند در نتیجه نظارت از سوی مدیران XRP ، کیف را در دست داشته اند. بسیاری مشتاق سوار شدن بر موج های موفقیت مورد علاقه دارک کوین هستند. در مبادله رمزنگاری Mintpal ، افزایش 57 درصدی باعث شد تا بسیاری از سرمایه گذاران این حدس را بزنند که آیا این اقدام بزرگ بعدی در دنیای رمزنگاری است؟.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me