Robocoin 2.0 اعلام شد ، ویژگی های جدید بانکی برای بیت کوین

در 10 ژوئن 2014 ، مستقر در لاس وگاس بیت کوین تولید کننده خودپرداز Robocoin مرحله بعدی توسعه خود را Robocoin 2.0 اعلام کرده است. این شرکت امیدوار است که به جای یک ارائه دهنده صرف بیت کوین ، به یک سرویس بانکی واقعی تبدیل شود خودپردازها. Robocoin در حال راه اندازی یک سرویس بانکی آنلاین بیت کوین است ، با چندین حساب مختلف برای اهداف مختلف. حساب های Robocoin ، operator ، multisig و broker که با توجه به نیاز ذخیره سازی بیت کوین می توانید از آنها استفاده کنید. حساب بانکی آنلاین یک شخص از هر دستگاه خودپرداز بیت کوین قابل دسترسی خواهد بود ، به این معنی که شما می توانید وجوهی را واریز کرده ، آنها را برداشت کنید و 12 ارز مختلف را با بیت کوین از هر دستگاه خودپرداز بیت کوین در هر مکان و بدون نیاز به ایجاد چندین حساب واریز کنید. علاوه بر عملکرد بانکی ، حساب های آنلاین جدید Robocoin به عنوان کیف پول آنلاین عمل می کند ، به کاربران امکان می دهد بلافاصله وجهی را در سراسر جهان ارسال و دریافت کنند. در حال حاضر ، Robocoin خدمات خودپرداز Bitcoin خود را به 13 کشور در سراسر جهان ارائه می دهد ، و در حال حاضر در تلاش است خدمات خود را به کشورهای بیشتری گسترش دهد. این بدان معنا نیست که شما باید در کشوری اقامت داشته باشید که دارای دستگاه خودپرداز Robocoin است تا بتوانید از خدمات بانکی آنلاین استفاده کنید. هرکسی می تواند یک حساب ایجاد کند و از آن به عنوان کیف پول آنلاین استفاده کند.

ویژگی جدید جالب توجه ATM های بیت کوین Robocoin 2.0 امنیت حساب است. با اجرای فن آوری احراز هویت بیومتریک ، یک اسکنر کف دست یکی از “سه عامل احراز هویت – تلفن ، پین و کف دست” است که “حساب های مشتری را در برابر سرقت و کلاهبرداری ایمن می کند”.

عکس صفحه Robocoin

انقلابی در بازار جهانی حواله

ما می دانیم که بیت کوین توانایی انتقال پول بین دو نفر را در هر مکان بلافاصله و با حداقل هزینه معاملات دارد ، در مقایسه با انتقال های بانکی که از طریق موسسات بانکی سنتی انجام می شود. همچنین ، این واقعیت که انتقال Bitcoin می تواند با تلفن های همراه انجام شود ، به این معنی است که Bitcoin می تواند جایگزین موسسات بانکی سنتی در کشورهای بسیار فقیر شود ، جایی که افراد از تلفن های هوشمند ارزان قیمت به جای رایانه استفاده می کنند. با این حال ، با توسعه Robocoin 2.0 ، بازار جهانی حواله از همیشه راحت تر خواهد شد.

بیت کوین در حال حاضر توسط خانواده هایی که در کشورهای توسعه نیافته و در حال توسعه خویشاوند دارند ، برای ارسال پول به این اقوام استفاده می شود تا به آنها در هزینه های روزانه کمک کند. بیت کوین به دلیل سرعت و هزینه پایین ارسال پول از طریق شبکه پرداخت بیت کوین در مقایسه با روش سنتی سیم کشی پول از طریق بانک ، در چنین شرایطی مورد توجه خانواده ها قرار می گیرد. یکی از محبوب ترین سرویس های انتقال سیم که برای حواله ها استفاده می شود ، سرویس انتقال بین المللی وایرن یونیون است. همچنین یک سرویس انتقال پول بین المللی استارت آپ ، Moneygram وجود دارد که در حال حاضر با Western Union رقابت می کند. این خدمات هزینه های زیادی را برای معاملات انجام می دهد که بخش عمده ای از پول خانواده ها را برای اقوام خارج از کشور می فرستد و کمک به بستگان فقیر این خانواده ها را بسیار گران می کند. بیت کوین خود را به عنوان یک سرویس بسیار بهتر از Western Union یا Moneygram ثابت کرده است ، زیرا فناوری بلاکچین هزینه انتقال را ناچیز می کند ، یا حتی اگر “مایل باشید” مدت زمان تأیید طولانی تر را به خطر بیندازید ، “رایگان” است.

Robocoin 2.0 با تلفیق یک سرویس خودپرداز ، یک کیف پول گرم و یک سرویس ذخیره سازی سرد در یک سرویس “بانکی” بیت کوین از مزایای ماینر بسیار کم هزینه و سرعت سریع معاملات سریع استفاده خواهد کرد. روند حواله بیت کوین با این نوع ادغام بسیار ساده تر خواهد شد. در حال حاضر ، هنگامی که فردی می خواهد مقداری بیت کوین برای یکی از اعضای خانواده خود در خارج از کشور ارسال کند ، یک فرایند چند مرحله ای باید انجام شود.

اول ، هر دو اعضای خانواده باید یک برنامه کیف پول بارگیری کنند. و با انتخاب طیف گسترده ای از برنامه های کیف پول ، تشخیص اینکه از کدام یک استفاده می شود ، برای دستیابی به تعادل مناسب کارایی و امنیت ، که در بازار حواله مورد نظر است ، دشوار است..

در مرحله بعدی ، شخصی که بیت کوین را ارسال می کند باید در واقع آنها را از صرافی خریداری کند. با کوه بدنام معضل Gox ، که با انتشار اخیر از گزارش ویلی, این روشن شده است که هر مبادله بیت کوین باید با احتیاط زیادی انجام شود.

سرانجام ، معامله واقعی باید انجام شود ، که ساده ترین مرحله در این روند است. شخص A بیت کوین را به خارج از کشور ارسال می کند ، بلافاصله برای شخص B. سپس شخص B باید بیرون برود و شخصی را پیدا کند که بیت کوین را با ارز آن کشور مبادله کند. از آنجا که ما در حال بررسی روند حواله در کشورهای بسیار فقیر هستیم ، بعید است بازرگانان زیادی بیت کوین را بپذیرند ، بنابراین ضرورت فروش بیت کوین برای ارزهای دیگر ایجاد می شود. این مرحله خطرناک ترین مرحله در روند حواله بیت کوین است ، زیرا شخصی که قصد فروش بیت کوین را دارد در معرض سرقت و کلاهبرداری قرار خواهد گرفت ، زیرا باید تنها به اعتماد خود به شخصی که بیت کوین خود را می خرد اعتماد کند..

#Crypto ExchangeBenefits

1

Binance
Best exchange


VISIT SITE
  • ? The worlds biggest bitcoin exchange and altcoin crypto exchange in the world by volume.
  • Binance provides a crypto wallet for its traders, where they can store their electronic funds.

2

Coinbase
Ideal for newbies


Visit SITE
  • Coinbase is the largest U.S.-based cryptocurrency exchange, trading more than 30 cryptocurrencies.
  • Very high liquidity
  • Extremely simple user interface

3

eToro
Crypto + Trading

VISIT SITE
  • Multi-Asset Platform. Stocks, crypto, indices
  • eToro is the world’s leading social trading platform, with thousands of options for traders and investors.

با این حال ، این فرآیند با عرضه Robocoin 2.0 ساده شده و از امنیت بیشتری برخوردار می شود. اکنون هر مرحله از فرآیند می تواند در اکوسیستم Robocoin انجام شود. هر دو اعضای خانواده می توانند بصورت آنلاین حساب Robocoin ایجاد کنند. شخص A می تواند با استفاده از سرویس آنلاین یا خودپرداز خود در نزدیکی بیت کوین را خریداری کند و آن را برای شخص B. ارسال کند. سپس شخص B می تواند به یک دستگاه خودپرداز Robocoin برود ، که در حالت ایده آل در یک منطقه امن و روشن قرار دارد و از فرآیند احراز هویت سه عامل بهره ببرید تا بیت کوین را با خیال راحت به ارز دیگری تبدیل کنید که می تواند برای هزینه های روزانه از آن استفاده کند. با استفاده از Robocoin 2.0 ، روند حواله بیت کوین پرمخاطره و چند مرحله ای بسیار ساده تر ، سریعتر انجام شده و کاملاً بی اعتماد خواهد شد.

امیدوارم که پتانسیل Robocoin 2.0 برای تعمیرات اساسی بازار جهانی حواله ها در برخی از مراحل آینده به طور کامل محقق شود. ما می دانیم که بیت کوین با بیرون راندن کامل دولت از سیستم پولی می تواند حتی در فقیرترین کشورها نیز به رونق برسد. اکنون ، با اعلام Robocoin 2.0 ، که تابستان امسال ارائه می شود ، این پتانسیل گسترده افزایش یافته است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me