گزارش روزانه بیت کوین: بانک های ایالات متحده مقررات بیت کوین را پیشنهاد می کنند ، قربانیان TorrentLocker باج نمی دهند و موارد دیگر

بانک های ایالات متحده مقررات بیت کوین را پیشنهاد می کنند

csbs-pr-logo-2011

کنفرانس ناظران بانک امور خارجه ایالات متحده (CSBS) از پیش نویس پیشنهاد خود برای فدرال رونمایی کرد مقررات بیت کوین. این جدید بیت کوین پیشنهاد تنظیم مقررات به دنبال پیشنهاد بحث برانگیز BitLicense در ایالت نیویورک است که از طرف بن لاوسکی و وزارت خدمات مالی نیویورک آمده است. پیشنهاد آیین نامه ارائه شده توسط CSBS موارد مختلفی را در بر می گیرد:

داده های سطح معامله ، از جمله ، اما نه محدود به:

I. نام ، آدرس و آدرس IP طرفین معامله

دوم اطلاعات قابل شناسایی صاحب ارز مجازی

III تأیید معامله

چهارم برای معاملات خارجی ، کشور مقصد

منبع: CoinTelegraph 

قربانیان TorrentLocker از پرداخت دیه بیت کوین خودداری می کنند

تورنتلاکر

یک مطالعه جدید در مورد TorrentLocker, یک قطعه باج افزار که پرونده ها را در رایانه رمز می کند و حداقل 4 BTC باج می خواهد منتشر شده است و یافته های آن نشان می دهد که 68.6 درصد از افراد قربانی شده توسط TorrentLocker از پرداخت دیه بیت کوین خودداری کرده اند. علاوه بر این ، چندین نفر دیه را پرداخت کرده اند ، اما نرم افزار رمزگشایی را دریافت نکرده اند زیرا مبلغ کامل دیه خواسته شده پرداخت نشده است.

بر اساس گزارش جدید 98.55٪ از قربانیان مورد هدف TorrentLocker دیه بیت کوین ویروس را پرداخت نمی کنند.

TorrentLocker (معروف به Win32 یا Filecoder.DI) یک نوع بیت کوین است باج افزار که با رمزگذاری پرونده های کاربران کار می کند. از قربانیان خواسته می شود تا حداکثر 4 BTC برای رمزگشایی اسناد خود بپردازند ، اگرچه این رقم متفاوت است.

گزارش, نویسنده Marc-Etienne M Léveillé برای یک شرکت امنیتی است ESET, دریافت که از 39،760 سیستم آلوده فقط 570 با پرداخت دیه کامل به نرم افزار رمزگشایی دسترسی پیدا کردند.

Léveillé می نویسد: “به عبارت دیگر 1.44٪ از كل كاربرانی كه شناسایی كرده ایم دیه را به مجرمان اینترنتی پرداخت كرده اند.” همچنین 20 صفحه وجود دارد كه نشان می دهد بیت کوین ارسال شده است اما دسترسی به نرم افزار رمزگشایی داده نشده است مبلغ کامل پرداخت نشده است. “

منبع: Coindesk

Coinkite کیف پول بیت کوین Multisig خود را به صورت رایگان ارائه می دهد

همزیستی

کوینکیت ، الف کیف پول بیت کوین ارائه دهنده ، تصمیم گرفته است کیف پول Bitcoin خود را به صورت رایگان به مشتریان ارائه دهد. رودولفو نواک, مدیر عامل Coinkite ، گفت که دیدن بسیاری از افراد به دلیل عدم امنیت کیف پول ، بیت کوین خود را از دست می دهند و احساس گناه می کند. بنابراین ، او تصمیم گرفت که می خواهد محصول شرکت خود را به عنوان نوعی هدیه کریسمس به صورت رایگان به مردم ارائه دهد.

از رودلفو نواک:

صادقانه بگویم ، من فکر می کنم بزرگترین عامل رایگان ساختن چند امضا این است که من از دیدن افرادی که در Reddit ارسال می کنند پول خود را از دست داده اند ، بیمار و خسته شده ام. این مرا جدی عصبانی می کند. من را خشمگین می کند زیرا لزوماً چنین نیست… ما دوست داریم یک تجارت مستقل باشیم… ما فکر می کنیم که از نظر 1) ما یک شرکت طولانی مدت می سازیم و 2) ما اطلاعات خود را به تبلیغ دهندگان نمی فروشند یا مجبور به معامله با سرمایه گذاران نیستند. از آنجا که ما هیچ کنترلی بر روی حساب چند امضا نداریم زیرا کاربر بر آن کنترل دارد ، فکر می کنیم این باید رایگان باشد.

منبع: NewsBTC

Opal 1.7 میلیون سکه سرقت شده را بازیابی می کند ، بازگشت بلاک چین را لغو می کند

عقیق 2

در 15 دسامبر 2014 ، توسعه دهندگان Opal ، یکی از بسیاری از altcoin ها ، کشف کردند که یک حمله هکر مخرب توسط یک هکر انجام شده است که توسط “Diabonhxeo” انجام می شود. در این حمله ، هکر پیوندهایی را به نسخه به روز شده مشتری Opal توزیع کرد. در حقیقت ، این پرونده یک بدافزار بود که Opal را از کیف پول افرادی که این پرونده مخرب را نصب کرده بودند ، سرقت می کرد. بیش از 2.5 میلیون سکه با این حمله به سرقت رفت. تیم توسعه در حال برنامه ریزی برای بازگرداندن بلاکچین ارز بود تا بتواند سکه های مسروقه را بازیابی کند. امروز ، اوپال اعلام کرد که هکر موافقت کرده است 1.7 میلیون سکه مسروقه را پس دهد. به دلیل این بهبودی موفق ، تیم اوپال تصمیم گرفت که اعدام را اجرا نکند بازگشت بلاکچین.

منبع: NewsBTC

با کاهش قیمت بیت کوین ، بازار Litecoin رنج می برد

نمودار LTC

Litecoin دومین ارز رمزنگاری شده محبوب است و همچنین دومین ارز رایج است. سکه اندکی پس از عرضه بیت کوین منتشر شد و به دلیل دشواری استخراج کمتر ، طرفداران قابل توجهی پیدا کرد. همانطور که می دانیم ، قیمت بیت کوین در طی چند روز گذشته به طور مداوم کاهش یافته است. اکنون ، به نظر می رسد که Litecoin از این الگو پیروی می کند.

LTC / USD به مدت بیش از یک هفته (به ویژه بین 15 تا 16 دسامبر) به شدت کاهش یافت – تقریباً در حدود 5٪. در همین حال ، سقف بازار پس از افت شدید از 1.20 میلیارد دلار در هفته گذشته ، به 1.04 میلیارد دلار کاهش یافت ، که نشان می دهد معامله گران Litecoins را برای ارزهای فیات یا سایر آلت کوین های سودآور تخلیه می کنند..

منبع: NewsBTC

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me