Weekly Round Up: اطلاعات AdultFriendFinder برای بیت کوین فروخته می شود ، “Dread Pirate Roberts” به زندان و بیشتر زندان می رسد

به آخرین دور هفتگی ما خوش آمدید! هر یکشنبه 99Bitcoins مهمترین اخبار هفته را در یک مقاله فقط برای شما جمع می کند.

Contents

دانشجویان دانشگاه Simon Fraser هم اکنون می توانند کتابهای درسی را با بیت کوین خریداری کنند

دانشگاه سایمون فریزردر تلاش برای “ترغیب دانشجویان به گفتگو در مورد نوآوری و آزمایش بیت کوین” ، دانشگاه Simon Fraser (SFU) مستقر در کانادا اکنون بیت کوین را در تمام کتابفروشی های خود قبول می کند و همچنین دستگاه های فروش اتوماتیک BTC را در سه دانشگاه نصب می کند..

دانش آموزان علاوه بر اینکه می توانند همه کتابهای درسی خود را با استفاده از بیت کوین خریداری کنند ، به راحتی به پول دیجیتال دسترسی خواهند داشت. این موسسه با دفتر مرکزی در بریتیش کلمبیا اعلام کرد که دستگاه های خودپرداز یک طرفه ارز رمزنگاری شده در پردیس های واقع در برنابی ، ونکوور و ساری فعالیت خواهند کرد..

مقاله کامل در 99Bitcoins.com

پردازش پرداخت معاملات بیت کوین Payza’s ماهانه 20٪ افزایش می یابد

این شرکت اعلام کرده است که تعداد معاملات بیت کوین که توسط پردازنده جهانی پرداخت آنلاین Payza پردازش می شود ، هر ماه حدود 20 درصد افزایش یافته است.

Payza ، که به 100000 بازرگان آنلاین خدمات ارائه می دهد ، همچنین اشاره کرد که پرداخت با ارز دیجیتال تقریباً 10٪ از برداشت ماهانه و حجم سپرده آن را نشان می دهد.

منبع: Coindesk.com

Bitcoin’s baby: انقلاب “بدون دستکاری” Blockchain

از نظر بیت کوین ، سال 2014 سال خوبی نبود. ارزش ارز مجازی پس از رسوایی به عنوان رسوایی سقوط کرد و در نتیجه بسیاری از افراد مقدار قابل توجهی پول از دست دادند.

طی ماه های اخیر “ارز رمزپایه” تثبیت شده است ، اما ارزش آن هنوز هم کمتر از یک چهارم حداکثر ارزش آن در برابر دلار است. اما اگرچه چشم اندازهای طولانی مدت بیت کوین ممکن است تردید باقی بماند ، برخی معتقدند که فناوری اساسی آن – بلاکچین – آینده ای روشن دارد.

منبع: BBC.com.uk

بیت کوین در میان رشد مداوم در اندونزی مورد توجه قرار می گیرد

اندونزی ، یکی از زیباترین مجمع الجزایر و مقصدهای سفر در جهان ، از زمان راه اندازی جزایر BitIslands در مارس 2014 ، افزایش پیوسته ای در پذیرش بیت کوین در نقاط گردشگری محبوب از جمله بالی ، جاکارتا و دنپاسار داشته است..

این پروژه که توسط بزرگترین صرافی بیت کوین اندونزی اندونزی آغاز شده است ، با حمایت مالی سیستم عامل های بازرگان بیت کوین و خدمات تلفن همراه در آسیا ، از جمله راه اندازی یک سکه سنگاپوری ، Artabit ، CoinPip ، Quantified ، Tukarcash و Bitwyre حمایت شد. از سال 2014 ، بیت کوین اندونزی همچنان با فشار به این پروژه در بالی ادامه می دهد ، جایی که BitIslands یک مرکز اطلاعات بیت کوین و اولین بورس آفلاین بیت کوین بالی را راه اندازی کرد.

منبع: BitcoinMagazine.com

هکرها داده های چهار میلیون کاربر AdultFriendFinder را با 70 BTC می فروشند

هک دوست بزرگسالاطلاعات خصوصی تقریبا چهار میلیون کاربر سایت دوستیابی آنلاین AdultFriendFinder.com برای فروش است و فقط با 70 BTC ، کمی کمتر از 17000 دلار قابل خرید است.

داده ها توسط هكری كه اوایل سال جاری به این سایت حمله كرد ، فروخته می شود. زمان هک شدن مشخص نیست ، اما به نظر می رسد این همان حمله توصیف شده توسط محقق امنیتی Bev Robb در یک پست وبلاگ منتشر شده در آوریل است. با این حال ، AdultFriendFinder.com فقط اعتراف کرد که امنیت آن هفته گذشته نقض شده است.

مقاله کامل در 99Bitcoins.com

پرونده پرونده جنجالی پروژه بیت کوین دانش آموز به پایان می رسد

بخش امور مصرف کنندگان در نیوجرسی با توسعه دهندگان Tidbit ، یک پروژه دانشجویی هکاتون که با استخراج بیت کوین به عنوان جایگزینی برای تبلیغات آنلاین آزمایش کرده است ، حل و فصل شده است..

بر اساس این توافق نامه ، توسعه دهندگان Tidbit توافق کرده اند که برای مدت دو سال به طور غیرقانونی به رایانه های نیوجرسی دسترسی پیدا نکنند. اگر توسعه دهندگان در نقض این ماده تشخیص داده شوند ، در آزادی دولت گفته شده است که آنها 25000 دلار جریمه ارزیابی می شوند.

منبع: Coindesk.com

10 کشوری که بیت کوین در آنها ممنوع است

کشورهای مختلف جهان دید گسترده ای از ارز دیجیتال بیت کوین یا “ارز مجازی” دارند. ابرقدرت های غربی مانند ایالات متحده و انگلستان نگرش مثبتی نسبت به فناوری جدید نشان داده اند.

برخی از کشورها مانند کانادا و استرالیا هنوز در حال بررسی این هستند که به طور قانونی در مورد بیت کوین چه کنند. و بسیاری دیگر قبلاً تصمیم خود را در مورد ارز دیجیتال به طور کلی و بیت کوین به طور خاص گرفته اند ، بنابراین در اینجا ما ده مکان را که بیشترین دردسر را برای استفاده از بیت کوین خواهید یافت لیست می کنیم. بخاطر داشته باشید که به رسمیت شناختن یا حمایت از استفاده از بیت کوین و تحریم بیت کوین دو چیز متفاوت است. این مقاله به کسانی که بیت کوین را به طور قانونی یا عملی ممنوع می کنند ، متمرکز است.

منبع: CryptoCoinsNews.com 

قانون گذاران نیوجرسی پیشنهاد تخفیف مالیاتی برای مشاغل بیت کوین را داده اند

دو قانونگذار در نیوجرسی قانون ایجاد مشاغل ارز دیجیتال را ارائه داده اند که خواستار تخفیف مالیاتی برای مشاغل بیت کوین است.

این لایحه توسط راج موخرجی ، نماینده مجلس ایالتی و گوردون ام جانسون ، نماینده مجلس ایالتی حمایت مالی می شود. طبق گزارشی توسط نیوجرسی ستاره لجر, پیشنهاد 30 صفحه ای ، در صورت تصویب ، یک چارچوب نظارتی ایجاد می کند و تخفیف های مالیاتی را برای شرکت های نیوجرسی که با ارزهای دیجیتال کار می کنند تنظیم می کند.

منبع: Coindesk.com

چگونه می توان از کامپیوتر خانگی خود بیت کوین تولید کرد

استخراج بیت کوین با cpuاگر در مورد بیت کوین چیزی شنیده اید ، احتمالاً در مورد استخراج بیت کوین هم شنیده اید. استخراج بیت کوین فرآیند تبدیل توان محاسباتی به بیت کوین واقعی است. به شما امکان می دهد بدون نیاز به خرید واقعی بیت کوین ، آنها را تولید کنید.

اکنون بسیاری از مردم می گویند که استخراج را نمی توان در رایانه خانگی انجام داد و برای شروع استخراج به تجهیزات بسیار گران قیمت احتیاج دارید ، اما این کاملاً درست نیست.

مقاله کامل در 99Bitcoins.com

سوئیس برای باز کردن بانک بیت کوین به عنوان رمزنگاری “Fort Knox” به زوریخ نقل مکان می کند

با اطمینان هر بانک مرکزی برای اطمینان از اینکه ارزهای چاپخانه خود با هر بار تکرار طرح جهانی درآمدزایی از بدهی جهانی ، و با بلندتر شدن خواستار ممنوعیت سخت گیری ارزهای سخت در تلاش برای حد پایین موثر را برداشته و بدین ترتیب این امکان را برای بورکرات ها فراهم می کند تا بتوانند برنامه ریزی متمرکز برای هر جنبه از اقتصاد را تا حد ریز مدیریت عادتهای هزینه ای مردم انجام دهند ، ما تصور می کنیم اکنون زمان مناسب تری برای تبدیل سوئیچ به وسیله مبادله است توسط کیبل کینزی کنترل می شود و “رمزنگاری” بهتر از سوئیس است که طبق گفته Handelszeitung ، اولین بانک بیت کوین خود را افتتاح می کند.

منبع: ZeroHedge.com

Accenture: دولت انگلیس باید کیف پول های بیت کوین را تنظیم کند

Accenture پیشنهاد داده است: دولت انگلیس باید همان مقررات و الزامات شناسایی را برای کیف پول های بیت کوین اعمال کند که در حساب های بانکی اعمال می شود.

اسنادی که CoinDesk از طریق درخواست آزادی اطلاعات بدست آورده است ، نشانگر پاسخ شرکت مشاوره مدیریت چند ملیتی به درخواست خزانه داری برای کسب اطلاعات در مورد ارزهای دیجیتال است.

منبع: Coindesk.com

سرانجام پیش پرده ‘Life on Bitcoin’ در وب سایت رسمی منتشر شد

به تازگی پیش پرده ای از فیلم “زندگی بر روی بیت کوین” که مورد انتظار همه علاقه مندان به بیت کوین است منتشر شده است. زوج جوان نتایج استفاده از بیت کوین را برای زندگی روزمره ارائه دادند.

آنها می گویند که یک فرد به 21 روز زمان نیاز دارد تا یک عادت را در زندگی روزمره ایجاد کند. “ما حتی از این هم فراتر خواهیم رفت” – شاید این تصور بکی و آستین کریگ بود که در مورد یک آزمایش جالب توافق کردند. آنها تصمیم گرفتند تمام نیازهای خود را در کل مدت 100 روز در بیت کوین پرداخت کنند. آیا ما اشاره کردیم که تلاش دقیقاً در روز اول ازدواج آنها آغاز شده است؟ بله ، شروع خوبی برای یک زندگی جدید بود!

منبع: CoinSpeaker.com

Bitstamp کارت بدهی پیش پرداخت بیت کوین را برای مشتریان اروپایی راه اندازی می کند

کارت بیت کوین bitstampصرافی Bitstamp مستقر در لندن برنامه جدید کارت بدهی پیش پرداخت را راه اندازی کرد. این ابتکار به مشتریان Bitstamp اجازه می دهد کارت های نقدی دلاری ، یورو یا پوند انگلیس دریافت کنند که می تواند مجازی یا فیزیکی باشد و با بیت کوین بارگذاری شود.

این برنامه به لطف همکاری بین Bitstamp و پردازنده پرداخت AstroPay راه اندازی شده است. این کارتها در اختیار مشتریان صرافی مستقر در اتحادیه اروپا قرار خواهد گرفت و توسط هر مشاغلی که در حال حاضر کارتهای اعتباری و بدهی عمده را قبول می کند ، پذیرفته می شوند.

مقاله کامل در 99Bitcoins.com

Dream Lover اکنون به شما امکان می دهد برای عاشقانه های مجازی با بیت کوین پول پرداخت کنید

Dream Lover ، یک بستر ارتباط مجازی که به کاربران امکان ارسال متن و دریافت عکس از مدل های حرفه ای را می دهد ، اکنون از بیت کوین به عنوان گزینه پرداخت پشتیبانی می کند. Dream Lover که محصولی از افراد پشت استودیوی سرگرمی بزرگسالان Naughty America است ، ردپای وب سایت خواهر خود را که از ژانویه 2014 شروع به پذیرش بیت کوین کرد ، دنبال می کند..

Dream Lover که بعداً در همان سال راه اندازی شد ، به کاربران امکان می دهد Bitcoin را در اعتبارات حساب Coins که می تواند برای خرید دسترسی به شماره تلفن های اختصاص یافته به مدل های Dream Lover استفاده کند ، هزینه کنند. کاربران برای دسترسی 30 روزه به شماره تلفن و هرگونه هزینه تراکنش پرداخت می کنند.

منبع: Coindesk.com

آگاهی از اوتیسم را با بیت کوین پیش ببرید

شریک غیر انتفاعی جدید اوتیسم صحبت می کند بیت کوین را به عنوان یک روش بودجه برای فعالیت های خود در زمینه آگاهی از اوتیسم ، حمایت و تحقیقات علمی پذیرفته است..

سخنرانی های اوتیسم پیشتاز تلاش ها برای بهبود زندگی افراد مبتلا به اختلال طیف اوتیسم (ASD) در ایالات متحده و سراسر جهان است. این سازمان که اخیراً دهمین سالگرد تاسیس خود را جشن گرفته است ، از طریق حمایت سیاسی و همکاری تحقیقاتی برای درک بیشتر تأثیر اوتیسم به جامعه علمی و عموم مردم تلاش می کند.

منبع: Blog.BitPay.com

Bitcoin’s “New Frontier” جرایم اینترنتی در رویداد بارسلونا مورد بررسی قرار گرفت

مهاجمان بیت کوین “مرزی جدید” برای جرایم اینترنتی ارائه می دهند ، گردهمایی متخصصان ارشد امنیتی که این هفته در بارسلونا شنیده شد.

آژانس های دولتی ، بانک ها ، دانشگاه ها ، شرکت های خصوصی و شرکت های مشاوره ای شرکت کننده در رویداد eCrime 2015 گروه کاری ضد فیشینگ (APWG) توسط هیئت کارشناسان ارزهای رمزپایه هشدار دادند که تحقیقات در این بخش از عمل مجرمانه عقب است.

منبع: Coindesk.com

معنای مجازات “زندگی در زندان” راس اولبریخت برای خرده فروشی آنلاین غیرقانونی و بیت کوین

راس اولبریختراس اولبریخت ، مغز متفکر مسئول ایجاد و اداره بازار غیرقانونی مواد مخدر جاده ابریشم ، روز جمعه (29 ام) به حبس ابد محکوم شد. این حکم توسط قاضی کاترین فارست از دادگاه منطقه ای منهتن در ایالات متحده برای منطقه جنوبی نیویورک اعلام شد.

این متهم 31 ساله ، که در وب عمیق به عنوان “Dread Pirate Roberts” شناخته می شود ، شدیدترین حکم موجود در ایالات متحده را صادر کرد ، که با پنج حکم متفاوت تشکیل شده و بدون آزادی مشروط بود. گاردین گزارش داد ، قاضی یک مجازات را برای 20 سال ، یک بار برای 15 سال ، یک بار برای پنج و دو بار به طور مادام العمر صادر کرد.

مقاله کامل در 99Bitcoins.com

قدرتمندترین دکل استخراج بیت کوین تاکنون

در طی روزهای گذشته ، می توان Bitcoin را بیش از یک کارت گرافیک AMD استخراج کرد. اکنون بدون سخت افزار تخصصی بعید به نظر می رسد در دنیای بیت کوین پیشرفت چشمگیری داشته باشید. با این حال ، این آخرین پروژه کاملاً در جهت دیگری نیز پیش می رود: [کن] یک مرکز اصلی IBM 55 ساله را برای استخراج Bitcoin برنامه ریزی کرد. توجه داشته باشید که این از نظر فنی قدرتمندترین دکل است که تاکنون ساخته شده است … اگر مصرف برق در هر هش را در نظر بگیرید.

اگر کلمات مهندسی را کنار بگذاریم ، این پروژه واقعاً جذاب است. [کن] در مورد نحوه کارکرد واقعی استخراج بیت کوین ، نحوه برنامه ریزی یک برنامه مونتاژ برای IBM 1401 از طریق کارت های پانچ و حتی بخشی در مورد شبکه سازی رایانه از این دوران ، به جزئیات کامل.

منبع: Hackaday.com

صنعت حواله فیلیپین از ارز رمزنگاری شده استقبال می کند

فیلیپین که در سومین بازار بزرگ حواله جهان پس از هند و چین واقع شده است ، شاهد رشد چشمگیری در صنعت فناوری است زیرا تعداد سیستم عامل های پرداخت حواله برای سلاح های غیر بانکی.

شرکتهای نوپای متمرکز بر پرداختهای حواله ای که با استفاده از بیت کوین – اولین ارز جهانی ، دیجیتال و غیرمتمرکز جهان – انجام شده در ماههای اخیر رونق یافته اند و اکنون قرار است به یک محرک اصلی رشد ICT در کشور تبدیل شوند. با توجه به اینکه کارگران خارج از کشور به دلیل بالا بودن حواله ها و هزینه های استخدام ، بار سنگینی را متحمل شده اند ، سیستم عامل های پرداخت جدید همچنین میلیون ها فیلیپینی که در خارج از کشور کار می کنند را کاهش می دهد و فرصت های قابل توجهی برای سرمایه گذاری در بخش تازه کار کشور در حال رشد ایجاد می کند..

منبع: OxfordBusinessGroup.com

نقص رمزنگاری در برنامه Android Blockchain Bitcoins را به آدرس اشتباهی ارسال کرد

Blockchain ، یکی از پرکاربردترین کیف پول های بیت کوین در اینترنت ، پس از کشف نقص های مهم رمزنگاری و برنامه نویسی که می تواند باعث ارسال کاربران سکه های دیجیتال به افراد اشتباه شود بدون هیچ اخطاری ، به سرعت برای برنامه Android خود به روزرسانی کرده است..

طبق یک مشاوره که روز پنجشنبه منتشر شد ، این آسیب پذیری ها زیرمجموعه افرادی را که Blockchain را برای Android در نسخه 4.1 یا بالاتر سیستم عامل تلفن همراه اجرا می کنند ، تحت تأثیر قرار می دهد. جدی ترین اشکال استفاده از اتصالات رمزگذاری نشده HTTP هنگام تماس موتور رمزنگاری برنامه با random.org برای بدست آوردن شماره های تصادفی مورد استفاده برای تولید کلیدهای خصوصی برای آدرس های بیت کوین است..

منبع: ArTechnica.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me