Weekly Round Up: ایالات متحده با بیت کوین گرم می شود ، Coinbase به حداکثر میزان خود می رسد و یک دانشگاه قبرس پیشگام می شود

در طول این هفته دیوانه وار برای بیت کوین ، اخبار خوب و بد زیادی وجود داشت. طی هفت روز گذشته, قیمت بیت کوین سر به فلک کشید و اگر فکر می کردیم رسیدن به 500 دلار یک معامله بزرگ است ، جامعه نمی تواند باور کند که وقتی این ارزش مدام افزایش می یابد.

با این افزایش ، عمدتا توسط جلسات دادرسی برگزار شده در واشنگتن دی سی, بسیاری از مشاغل و موسسات جدید (این و این را ببینید) نشان داد که آنها اکنون ارز رمزپایه را قبول می کنند. با کمک Bitcoin Examiner’s Weekly Round Up به همه اتفاقات بزرگ روزهای گذشته نگاهی بیندازید.

Contents

فروشگاه آنلاین Apple برنامه Bitcoin را از Coinbase قطع می کند

app-store-640اپل دوباره به یک برنامه Bitcoin … تبدیل شده است. کمتر از یک ماه پس از راه اندازی برنامه جدید iOS توسط Coinbase ، فروشگاه آنلاین این شرکت سرویس خود را متمرکز کرده است.

طبق گفته Coinbase ، این تصمیم صرفاً توسط اپل گرفته شده است. پیوندی که معمولاً به صفحه برنامه منتهی می شود اکنون کاربران را به صفحه اصلی iTunes هدایت می کند. برنامه مفید مجاز است همگام سازی فوری با حساب وب کاربران ، ذخیره امن رمزنگاری که هنوز هم برای استفاده در هر کجا موجود است.

مقاله کامل

KnCMiner فقط در مدت چهار روز 3 میلیون دلار درآمد کسب می کند

KnCMiner پس از شروع حمل و نقل اولین سکوهای استخراج مشتری در ابتدای ماه اکتبر ، به تازگی صرف فروش کل تجهیزات استخراج بیت کوین به ارزش 3 میلیون دلار ، مبلغ کلانی را صرفاً در عرض چهار روز بدست آورده است..

این دوره بسیار فعال فروش بین 7 و 10 نوامبر اتفاق افتاده است, طبق گفته Coindesk. در همین روزها بود که قیمت بیت کوین سر به فلک کشید و باعث شد تولید کننده مستقر در سوئد سکوهای زحل و مشتری را به فروش برساند. این شرکت همچنین حداکثر تعداد پیش سفارش ممکن را گرفته است.

مقاله کامل

مصاحبه با جیسون ویلیامز ، از انجمن بیت کوین استرالیا

عکسبیت کوین گروه جدیدی از نمایندگان در استرالیا دارد و اکنون واقعاً رسمی است. انجمن غیر انتفاعی بیت کوین استرالیا در 23 اکتبر تاسیس شد و در حال حاضر برای افزایش آگاهی در این کشور کار می کند. اهداف این سازمان با اهداف تبلیغ شده توسط بنیاد بیت کوین همسو است ، زیرا موسسه جدید قول می دهد تا از طریق رویدادهای آینده و اقدامات دیگر ، بیت کوین را در سطح دولتی به رسمیت بشناسد..

رئیس انجمن ، جیسون ویلیامز ، با Bitcoin Examiner در مورد این چالش جدید صحبت کرد و تصویری از نفوذ Bitcoin در استرالیا ارائه داد. مصاحبه کامل را بررسی کنید.

ASRock از دو مادربرد جدید برای استخراج کنندگان بیت کوین خبر داد

ASRock اخیراً به اولین تولید کننده اصلی تبدیل شده است که به جامعه بیت کوین پیوست: این شرکت دو مادربرد جدید را برای استخراج بیت کوین طراحی کرده است, گزارش VR-Zone. هر دو برد مجموعاً دارای شش اسلات PCIe است که یکی از آنها اسلات PCIe 3.0 x16 است در حالی که 5 مورد دیگر اسلات PCIe 2.0 x1 است. ASRock در حال پرتاب دو کانکتور چهار پین اضافی برای قدرت بیشتر است.

ایالت نیویورک ایجاد “BitLicenses” را در نظر می گیرد

6028-1310231320424Z«BitLicenses» ممکن است آغاز توسعه یک چارچوب ویژه باشد که می تواند در آینده ای نزدیک ، بیت کوین را به روشی مناسب تنظیم کند. این نام مجوزهایی است که وزارت خدمات مالی امور خارجه نیویورک (NYDFS) در نظر دارد برای شرکت هایی در تجارت انتقال پول ارز مجازی صادر کند.

این بخش انتظار دارد تا در جلسه دادرسی آینده درباره سکه های مجازی ، که هنوز تاریخ آنها مشخص نشده است ، در مورد این احتمال بحث کند. یک سند اخیر منتشر شده توسط NYDFS تأیید کرده است که “دادرسی عمومی ارتباط بین مقررات انتقال پول و ارزهای مجازی را بررسی خواهد کرد”.

مقاله کامل

اداره پولی هنگ کنگ Bitcoin را تنظیم نمی کند

کمیسیون تنظیم مقررات بانکی چین و سازمان پول هنگ کنگ (HKMA) Bitcoin را تنظیم نمی کنند. آخرین باری که Bitcoin Examiner در مورد این احتمال صحبت کرد ، کمیسیون هنوز در حال بررسی مقررات و چارچوب های احتمالی بود. با این حال ، HKMA در عین حال اعلام کرد که بیت کوین به حوزه قضایی آن تعلق ندارد.

این اطلاعات جمعه گذشته (15) توسط مدیر اجرایی مقام ، نورمن چان فاش شد, نقل شده از Geek Empire از طریق مقاله منتشر شده توسط برایان کوهن. اگرچه این موسسه هنگ کنگی مسئولیت “ارتقا the ثبات و یکپارچگی سیستم مالی ، از جمله سیستم بانکی” را دارد ، اما با مقررات بیت کوین مقابله نخواهد کرد.

مقاله کامل

استارت آپ های بیت کوین کمی از سیلیکون ولی کمک می گیرند

about-plugandplaysunnyvaleاستارت آپ های مرتبط با بیت کوین این فرصت را خواهند داشت که بخشی از یک برنامه شتاب دهنده جدید و منحصر به فرد باشند که توسط Plug and Play Tech Center ، سرمایه گذار اصلی در PayPal با سه مکان مختلف در دره سیلیکون ایجاد شده است. این طرح در ژانویه 2014 با کلاس اول برای 10 شرکت آغاز خواهد شد که می توانند در طی سه تا شش ماه آینده اطلاعات بیشتری کسب کنند.

دفتر مرکزی Plug and Play Tech ، در Sunnyvale (کالیفرنیا) ، میزبان برنامه بیت کوین خواهد بود که قصد دارد در ازای دریافت سهام پنج درصد سهام ، 25 هزار دلار سرمایه گذاری برای هر استارت آپ فراهم کند. اما ، “در موارد خاص” ، این برنامه می تواند تا 100000 دلار اعطا کند.

مقاله کامل

موتورهای جستجو Filesharing برای فرار از هالیوود به وب تاریک و بیت کوین می روند

سایتهای نمایه سازی فایلهای اشتراکی که مانند موتورهای جستجو برای لینک های دزدی دریایی کار می کنند ، برای فرار از چنگال صاحبان حق چاپ به شبکه تاریک می روند., گاردین این هفته گزارش داد. “یک سایت نمایه سازی جدید برای دزدی دریایی که فقط توسط Bitcoins تأمین می شود ، NewsNab + ، با استفاده از ناشناس بودن برای محافظت از محل و هویت سایت دزدی دریایی در برابر دعاوی صاحبان حق چاپ و نمایندگان آنها مانند انجمن Motion Picture ، در شبکه Tor Tor فروشگاه ایجاد کرده است (…). مقاله اضافه شده است.

واحد جرایم اینترنتی انگلیس نگران باج افزار بیت کوین است

جنایت_جرایم_ ملیآژانس ملی جرایم (NCA) ، از طریق واحد جرایم اینترنتی ، یک کلاهبرداری جدید هرزنامه ای گسترده را کشف کرده است که قربانیان را در انگلستان هدف قرار می دهد, “قفل کردن” آنها از طریق رایانه شخصی خود با یک برنامه رمزگذاری و نگه داشتن آن برای باج در ازای بیت کوین.

با توجه به میزان کلاهبرداری ، آژانس هشدار در مورد ایمیل های فیشینگ صادر کرده است که به نظر می رسد توسط بانک ها و سایر موسسات مالی ، به ویژه برای مشاغل کوچک و متوسط ​​ارسال می شود. NCA این کلاهبرداری را “خطر قابل توجهی” ارزیابی کرده است ، اما این ایمیل ها ممکن است تاکنون به ده ها میلیون کاربر رایانه رسیده باشد.

مقاله کامل

Travelers BOX به شما امکان می دهد مانده های ارزی را با بیت کوین مبادله کنید

Travelers BOX دستگاهی مشابه خودپرداز است که به شما اجازه می دهد پس مانده های ارزی خود را با بیت کوین مبادله کنید ، بنابراین بعداً می توانید بدون نیاز به بازگشت به یک کشور خاص یا هدر دادن هزینه های مبادله زیادی ، از این پول استفاده کنید. اولین مورد در فرودگاه آتاتورک ، در استانبول ، بزرگترین شهر ترکیه قرار گرفته است و موفقیت آمیز است.

مقاله کامل

نامه ریچین به رئیس جمهور ایالات متحده متصل به تاجر جاده ابریشم است

4x7_ricinوزارت امنیت داخلی ایالات متحده یكی از مظنونانی را كه نامه های پر از سم را برای باراك اوباما رئیس جمهور ارسال كرده بود ، به عنوان فروشنده مواد مخدر كه معمولاً در بازار غیرقانونی بیت کوین جاده ابریشم فعالیت می كرد ، شناسایی كرد..

در جلسه دادرسی که دوشنبه گذشته (18) برگزار شد ، این اطلاعات در پیامی ارسال شده به کمیته سنا ، که اخیراً اطلاعات مربوط به خطرات و مزایای ارز رمزنگاری شده را درخواست کرده بود ، موجود بود..

مقاله کامل

فروشگاه جدید مترو واقع در اسلواکی بیت کوین را می پذیرد

پس از اینکه دو مغازه Subway پذیرش بیت کوین در قاره های مختلف را آغاز کردند ، ارز رمزنگاری شده به سومین تأسیس Subway رسیده است. آخرین مکان در براتیسلاوا ، اسلواکی است, Coindesk گزارش می دهد. این فروشگاه از تاریخ 13 نوامبر ، هنگام ثبت اولین پرداخت ، بیت کوین را پذیرفته است.

BitPay فهرست جدید تجاری بیت کوین خود را فاش می کند

پردازنده پرداخت BitPay ویژگی جدید و بسیار مفیدی را اعلام کرده است ، مخصوصاً اکنون که تعطیلات در راه است: یک فهرست بازرگان بیت کوین که می توانید از آن بازدید کنید. اینجا.

ویژگی جدید BitPay منبع معتبری برای اطلاعات در مورد بازرگانان دوستدار بیت کوین ارائه می دهد و احتمالاً کمک بزرگی به فروشندگان خواهد کرد ، هم اکنون می توانند فهرست خود پردازنده پرداخت خود را ادغام کنند. خدمات این پلت فرم همچنین لیستی از سازمان های غیر انتفاعی را ارائه می دهد که می توانید با بیت کوین خود به آنها کمک کنید.

مقاله کامل

اکنون “پیتزاهای بیت کوین” معروف 6 میلیون دلار ارزش دارند

داستان “پیتزا های بیت کوین” ممکن است روزی افسانه ارز رمزنگاری شده باشد ، اما فعلاً بیش از حد واقعی است که بتوان آن را نادیده گرفت. به یاد بیاورید وقتی در 18 مه 2010 ، Laszlo Hanyecz (ساکن جکسونویل) اعلام شده در Bitcointalk.org او برای سفارش دو پیتزا به کسی 10،000 BTC پرداخت می کند؟ خوب ، در آن زمان 10 هزار بیت کوین 25 دلار ارزش داشت.

به گزارش بیزینس اینسایدر, چهار روز بعد ، کاربر Bitcointalk.org ‘jarcos’ را موظف کرد و Hanyecz اثبات آن را ارسال کرد: دو پیتزای “The Works” از Papa John’s. امروز قیمت بیت کوین بیش از 600 دلار است ، به این معنی که ارزش پیتزا اکنون بیش از 6 میلیون دلار است.

سرمایه گذاری BtcChina 5 میلیون دلار است

800px-China-shantou03با افزایش قیمت بیت کوین و افزایش روزانه تعداد کاربران ، که بزرگترین حجم مبادله بیت کوین در جهان است ، BtcChina فقط یک سرمایه گذاری 5 میلیون دلاری در سری A را تضمین کرد, از Lightspeed China Partners و Lightspeed Venture Partners.

“این سرمایه گذاری تاییدیه بزرگی برای تیم ما در BtcChina است و به ما این امکان را می دهد که با ادامه نوآوری ، به بهترین شرکت بیت کوین در سراسر جهان تبدیل شویم. بابی لی ، مدیر عامل بورس گفت: ما همچنان به ایجاد مطمئن ترین و ایمن ترین بستر معاملاتی بیت کوین برای بازار چین ، ارائه خدمات عالی به مشتری و تأثیر جهانی بر بیت کوین ادامه خواهیم داد “..

مقاله کامل

جعلی “تولید کننده بیت کوین رایگان” منجر به بدافزار می شود

کلاهبرداران آنلاین با وعده نرم افزار “رایگان” تولید بیت کوین ، کاربران را فریب داده اند تا نظر سنجی های آنلاین را تکمیل کنند. با توجه به Help Net Security, این پیشنهادات از طریق ویدیوهای Youtube ، پستهای Pastebin و سایتهای تبلیغاتی اعلام می شود ، و هنگامی که صریحاً اعلام می کند برای دریافت مولد بیت کوین نیازی به انجام یک نظرسنجی نیستید ، از شما خواسته می شود برای بارگیری پرونده هزینه یک حساب حق بیمه را پرداخت کنید.

آیا بیت کوین مقامات ایالات متحده را فتح می کند?

منظره bitcoin-565_large_verge_mediumبعد از اینکه کمیته سنای ایالات متحده در دو جلسه دادرسی که این هفته در واشنگتن دی سی برگزار شد ، شانس شناخت بیت کوین را پیدا کرد ، در مورد آینده ارز رمزپایه چه می توان گفت؟ خوب ، این بستگی دارد که چه کسی به این سوال پاسخ می دهد ، اگرچه به نظر می رسد بسیاری از مراجع در مورد مزایای بیت کوین باز هستند.

روز دوشنبه (18) ، روز اولین جلسه دادرسی ، کلمات “خدمات مالی مشروع” در واقع به ارز رمزنگاری شده ریخته شد و باعث شد ارزش بیت کوین به آسمان صعود کند.

مقاله کامل

Coinbase به سقف خرید رسیده و فعالیت خود را “متوقف می کند”

به یاد داشته باشید که در ماه آوریل صرافی Mt. Gox به دلیل تقاضای زیاد دچار مشکلات زیادی شده است؟ خوب ، اخیراً اتفاق مشابهی افتاده است Coinbase این هفته. روز دوشنبه (18) ، هنگامی که قیمت بیت کوین تقریبا 150 دلار افزایش یافت ، صرافی در حال انجام مبادلات زیادی بود ، مانند بسیاری از سیستم عامل های دیگر در سراسر جهان.

در نتیجه ، Coinbase به حد خرید خود رسید و برای فروش بیت کوین تمام شد. در آن روز ، سیستم عامل پیامی برای مشتریان خود گذاشت و فعالیت خود را به طور موقت “به حالت تعلیق” درآورد.

مقاله کامل

رابوبانک مانع از خرید بیت کوین در مشتریان می شود

یک بانک در هلند در طول این هفته اکثر مشتریان خود را از خرید Bitcoins در صرافی ها منع کرده است, طبق گفته Coindesk. رابوبانک بدون دلیل و توضیحی 99 درصد از معاملات مشتریان خود را با صرافی های بیت کوین در روزهای سه شنبه و چهارشنبه لغو کرد. با این حال ، سخنگوی صرافی بیت کوین هلندی BTCNext گفت این به این دلیل است که معاملات به عنوان کلاهبرداری بالقوه تلقی می شوند.

دانشگاه نیکوزیا اولین موسسه معتبر جهان است که بیت کوین را قبول می کند

unic-bitcoin دانشگاه نیکوزیا (UNic) ، در Chipre ، اعلام کرد که به دانشجویان اجازه می دهد از این پس شهریه و سایر هزینه های خود را با بیت کوین پرداخت کنید. علاوه بر این ، دانشگاه ، بزرگترین کشور ، همچنین یک مدرک کارشناسی ارشد در ارز دیجیتال ارائه می دهد که از سال 2014 به صورت آنلاین و دانشگاهی در دسترس خواهد بود.

این تصمیم UNIC ، یکی از بزرگترین دانشگاه های انگلیسی زبان معتبر در منطقه یورو-مدیترانه را به عنوان اولین موسسه بیت کوین دوست در نوع خود در جهان تبدیل می کند. پردازش پرداخت ها توسط سیستم عامل Neo انجام می شود & زنبور عسل.

مقاله کامل

صرافی بیت کوین لهستانی Bidextreme.pl هک شد

پس از یک هفته و بدون اعلام هیچگونه اعلام دزدی بزرگ در دنیای بیت کوین – آخرین خبر بد از جمهوری چک – ، صرافی لهستانی Bidextreme.pl نشان داد که هک شده است. در نتیجه ، کیف پولهای بیت کوین و لیت کوین مشتریان خالی شده است.

بر اساس بیانیه منتشر شده در وب سایت Bidextreme ، این حادثه به مقامات گزارش شده و سیستم عامل موقتاً فعالیت ها را به طور موقت متوقف می کند..

مقاله کامل

بازار ترور باعث نابودی “همه دولتها” می شود

تبلیغبا The Assassination Market آشنا شوید ، یک ابتکار جدید و بسیار متفاوت سرمایه گذاری جمعی که ویژگی های پلتفرمی مانند Kickstarter را با میل به قتل سیاسی و تخریب دولت درهم آمیخته است. این وب سایت که در شبکه Tor در حال اجرا است ، از سرمایه گذاری گسترده برای ایجاد مزایای بیت کوین در زندگی رهبران جهان و نمایندگان اقتدار استفاده می کند..

همه اهداف توسط کاربران ارسال می شود و لیست با حضور رئیس جمهور ایالات متحده ، باراک اوباما ، یا رئیس بانک فدرال ایالات متحده ، بن برنانکه ، که بالاترین پاداش را در این سیستم عامل دارد ، 124.14 BTC ، شمارش می شود..

مقاله کامل

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me