Weekly Round Up: اوکراین بیت کوین را غیرقانونی می داند ، Coinbase برای 50 میلیون دلار سرمایه گذاری جدید و بیشتر مبارزه می کند

این آخرین جلسه هفتگی Bitcoin Examiner است. خوش آمدی!

بانک مرکزی نیوزیلند توسط بیت کوین “تهدید نمی شود”

800px-Reserve_Bank_of_New_Zealandبرخلاف سایر بانک ها در سراسر جهان ، بانک ذخیره نیوزیلند (RBNZ) از ارز رمزپایه نمی ترسد. معاون استاندار موسسه فاش کرده است که بانک با افزایش بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال “تهدید نمی شود”. گرانت اسپنسر این اظهارات را در جریان Payments NZ ، یک کنفرانس پرداخت بین المللی دو روزه که در اوکلند اتفاق افتاد ، بیان کرد.

نظر اسپنسر به وضوح با نظرات دیگری که امسال شنیده ایم متفاوت است. وی گفت: “به عنوان ناشر ارز ، بانک ذخیره احساس خطر توسط بیت کوین نمی کند که به نظر می رسد بیشتر شبیه یک کالا رفتار می کند تا یک ارز”. بیشتر مقامات در آن طرف حصار نشسته اند و دائماً علیه بیت کوین هشدار می دهند و درباره خطرات احتمالی این فعالیت صحبت می کنند.

مقاله کامل

تیم بیت کوین با پشتیبانی تیم Draper مارک های Vaurum را بعنوان آینه تغییر نام داد

Vaurum ، یک پلت فرم مبادله ای درجه یک برای سرمایه گذاران بیت کوین ، نام خود را به Mirror تغییر داده است. شرکت مستقر در پالو آلتو قصد دارد با تأمین نقدینگی بیشتر به بازارهای بیت کوین “آینه ای” از سیستم مالی سنتی ایجاد کند.

در یک پست وبلاگی که این هفته درباره نام تجاری جدید منتشر شد ، Mirror پلتفرم خود را به عنوان برنامه ای ارائه داد که شامل چندین سرویس پیشرفته از جمله تجارت مبتنی بر املاک و نقدینگی است. Mirror همچنین اعلام کرد برخی ادغام خدمات که به گفته شرکت به شما امکان می دهد از فناوری مورد استفاده برای توسعه ارز رمزنگاری شده به یک کلاس دارایی پیشرفته استفاده کند.

منبع: Coindesk

بانک ملی اوکراین بیت کوین را به عنوان گزینه پرداخت غیرقانونی می داند

پرچم های اوکراینیبانک ملی اوکراین اعلام کرده است که استفاده از بیت کوین در این کشور را ممنوع می کند. طبق گفته این مقام ، هدف بانک حمایت از شهروندان و حقوق آنها است. با این حال ، به نظر می رسد که مقامات اوکراین مسیر مخالف را دنبال می کنند و منعی را وضع می کنند که مطمئناً بیت کوین های محلی را تحت تأثیر قرار خواهد داد.

“به منظور محافظت از حقوق مصرف کنندگان” ، بیت کوین “نمی تواند در اوکراین به عنوان وسیله پرداخت استفاده شود”. همچنین ، ارزهای دیجیتال “جایگزین پول” ساده در نظر گرفته می شوند و بنابراین غیرقانونی به عنوان گزینه پرداخت محسوب می شوند.

مقاله کامل

Xapo برنامه های کیف پول بیت کوین را برای iOS و Android راه اندازی می کند

سرویس خرک بیت کوین Xapo با انتشار برنامه های iOS و Android در تلفن همراه راه اندازی شده است. در حالی که Xapo قبلاً نسخه بدون بهینه برنامه Android را در ماه اکتبر در Google Play منتشر کرده بود ، امروز آغاز رسمی آن است.

Xapo با راه حل ذخیره سازی سرد نام خود را در دنیای بیت کوین به وجود آورد ، اما عملکرد کیف پول را نیز ارائه می دهد. از آنجا که تمرکز این شرکت بر روی امنیت است ، معرفی محصولات موبایل کمی بیشتر طول کشید تا مطمئن شوید که امور را به درستی برطرف کرده است. Xapo همچنین باید منتظر تردید خود اپل در مورد اجازه دادن به برنامه های Bitcoin در App Store باشد.

منبع: وب بعدی

Bitcoin در استراتژی های آینده 60٪ از سازمان های ایالات متحده گنجانده شده است

1212_Bitcoin_IRA_630x420یک مطالعه جدید در مورد روند پرداخت دیجیتال نشان داد که ارز رمزپایه بخشی از استراتژی های بلند مدت 60 درصد از مشاغل و سازمان های مستقر در ایالات متحده است.

گزارش امنیت & روند انطباق در پرداخت های الکترونیکی نوآورانه – منتشر شده توسط موسسه Ponemon و به سفارش غول الکترونیکی HP – از 634 نفر از ساکنان ایالات متحده نظرسنجی کرد. بیشتر شرکت کنندگان در عملیات IT ، امنیت و استقرار فناوری کار می کنند. آنها همچنین با روشهای فعلی پرداختهای الکترونیکی سازمانهای خود و دولتهای آینده “آشنا و درگیر” هستند.

مقاله کامل

Bitrefill خرید اعتبار تلفن همراه با بیت کوین را به 113 کشور می آورد

استارتاپی به نام Bitrefill می خواهد به مردم اجازه دهد اعتبار تلفن همراه خود را در بیش از صد کشور جهان با بیت کوین بالا ببرند. وب سایت Bitrefill به کاربران اجازه می دهد شماره تلفن همراه خود را بزنند ، میزان اعتباری را که می خواهند اضافه کنند انتخاب کنند و سپس در بیت کوین پرداخت کنند.

بنیانگذار سرویس Sergej Kotliar گفت که پلتفرم وی که از دو هفته پیش آغاز شده است ، به کاربران امکان می دهد تلفن های خود را بدون نیاز به سفر به یک فروشگاه محلی برای خرید اعتبار ، شارژ کنند.

منبع: Coindesk

متقاضیان خدمات رفاهی استرالیا اکنون باید دارایی های “ارز اینترنتی” را اعلام کنند

پرچم_استرالیایییک فرم کوچک اضافی به فرم درخواست بازنشستگی استرالیا وجود دارد که به معنای اخبار بزرگ برای جامعه بیت کوین در این کشور و سراسر جهان است. از این هفته ، برنامه های بازنشستگی استرالیا باید دارایی های “ارز اینترنتی” خود مانند Bitcoin را اعلام کنند.

فرم درخواست منتشر شده توسط وزارت خدمات انسانی (DHS) ، بیت کوین را در همان سطح از دارایی های بالقوه با ارزش دیگر مانند “پلاک های تاکسی ، سهام زمانی ، اسب های مسابقه ، تازی ها ، چک های مسافرتی” و سایر قابل جمع آوری قرار می دهد. به گفته یک وکیل مستقر در سیدنی ، این تصمیم “مفهوم ثروت دیجیتال فراتر از یک منطقه خاص را قانونی می کند”.

مقاله کامل

Brawker اکنون یک صرافی غیرمتمرکز بیت کوین است

Brawker مستقر در بیت کوین مستقر در هنگ کنگ سال گذشته در اواخر سال 2013 راه اندازی شد. این سرویس به کاربران اجازه می دهد تا به راحتی هر چیزی را با Bitcoins در یک پلتفرم نظیر به نظیر خریداری کنند. Brawker به عنوان یک سپرده متمرکز برای سهولت در تبادل بیت کوین و محصولات بین کاربران عمل می کرد. با این حال ، در مصاحبه اخیر با CCN ، مدیر عامل Brawker ، سیریل هوری به CCN گفت که Brawker به زودی بسیار غیرمتمرکز خواهد شد.

“ما در حال حاضر بر روی غیرمتمرکز کردن سایت خود کار می کنیم. ما بعد از کوه فهمیدیم ورشکستگی Gox که این بازار به شدت به تمرکز کمتر احتیاج دارد. بنابراین ما به زودی نسخه ای از وب سایت خود را منتشر خواهیم کرد که یک مرحله جلوتر از این روند تمرکز زدایی است ، بدون اینکه مجبور به نگه داشتن وجوه کاربران شوید ، هم معامله تجارت الکترونیکی و هم معامله بیت کوین خارج از زیرساخت های ما اتفاق می افتد. و بهترین راه برای از دست دادن سرمایه مشتریان هرگز نگه داشتن آنها نیست. “

منبع: CryptoCoinsNews

Coinbase قصد دارد از طریق دور تاسیس 50 میلیون دلار با بهترین سرمایه شروع به کار بیت کوین کند

خانهCoinbase ممکن است در آینده نزدیک 50 میلیون دلار سرمایه جدید اضافه کند. این حداقل هدف بعدی این شرکت است ، کمتر از یک سال پس از آنکه استارت آپ بیت کوین آخرین دور از بودجه سری B خود را دریافت کرد ، در مجموع 25 میلیون دلار جمع آوری شده توسط آندرسن هوروویتز.

درصورتی که Coinbase ، که کیف پول و خدمات دیجیتالی برای بازرگانان در سراسر جهان فراهم می کند ، در واقع موفق به جمع آوری 50 میلیون دلار شود ، بهترین سرمایه گذاری بیت کوین (علی رغم دورهای مالی 30 میلیون دلاری اخیر Blockchain و Bitpay).

مقاله کامل

HyprKey اسکن اثر انگشت را برای ایمن سازی معاملات بیت کوین معرفی می کند

اگر یک چیز در راه پذیرش جریان اصلی بیت کوین وجود دارد ، آن کلاهبرداری اینترنتی است. بنابراین تیم HyprKey می گوید ، این شرکت با هدف محافظت از کاربران ارز دیجیتال در برابر تقلب با استفاده از پروتکل احراز هویت سه عاملی HYPR-3.

HyprKey با ایجاد یک پل احراز هویت بیومتریک بین کاربر و کیف پول موبایل ساخته شده در بالای آن کار می کند. این بیت کوین را به صورت خودکار در زمان واقعی تبدیل می کند تا کاربران بتوانند آن را بدون اینکه حتی ارز دیجیتال را لمس کنند با پیوند دادن کارت های بدهی خود ، و در نتیجه تأیید معاملات در محل فروش ، صرف کنند.

منبع: Coindesk

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me