Weekly Round Up: استرالیا “پروژه مخفی” را پنهان می کند در حالی که Zynga و Overstock ادعای عشق خود به بیت کوین را دارند

این هفته ما با گرامیداشت پنجمین سالگرد تولد بیت کوین شروع به کار کردیم ، زیرا برخی از مردم تصمیم می گیرند تولد معروف ترین ارز رمزنگاری شده در جهان را در اول نوامبر جشن بگیرند ، زمانی که مقاله سفید اصلی توسط Satoshi Nakamoto در سال 2008 منتشر شد.

با این حال ، اتفاقات بسیاری غیر از جشن رخ داد: ما مقررات جدیدی داریم ، شرکت های جدید Bitcoin را قبول می کنند و حتی تهدیدی باعث وحشت می شود.

بیایید نگاهی به خلاصه هفتگی Bitcoin Examiner بیندازیم و به یاد بیاوریم که در طول هفت روز گذشته چه اتفاقی افتاده است.

Contents

Zynga تست Bitcoin را با کمک BitPay اعلام کرد

zynga_vertBox_CMYK_masterدر حال حاضر استفاده از بیت کوین برای انجام پرداخت درون برنامه ای در برخی از بازی های تبلیغ شده توسط سیستم بازی های اجتماعی امکان پذیر است زینگا. غول بازی در این هفته اعلام کرد که این امکان را با کمک پردازنده شناخته شده پرداخت آزمایش می کند BitPay.

“ما می خواستیم با جامعه r / bitcoin به اشتراک بگذاریم که Zynga Inc در حال انجام آزمایش بیت کوین با BitPay ، ارائه دهنده خدمات پیشرو بیت کوین ، در انتخاب بازی های وب Zynga.com است” ، این شرکت در Reddit نوشت.

گزینه جدید رمزنگاری برای بازی های زیر در دسترس است: FarmVille 2، CastleVille، ChefVille، CoasterVille، Hidden Chronicles، Hidden Shadows و CityVille. با این حال ، اگر آزمایش خوب پیش برود ، این تصمیم می تواند 200 میلیون دلار در هر چهارماه بازار معروفترین ارز رمزنگاری شده سیاره را باز کند.

مقاله کامل

پیشاهنگی دخترها در سانفرانسیسکو بیت کوین را می پذیرند

Motherboard.com این هفته یک داستان عجیب و غریب را تعریف کرد: چگونه دو دختر کوچک از سانفرانسیسکو پایه قهوه خود را برای بیت کوین ایجاد کردند. “تجارت” آنها را می توان در گوشه ای از خیابان در محله دره نوئو یافت.

Robocoin قصد دارد تا مارس بیش از 45 دستگاه خودپرداز بیت کوین ارسال کند

robocoin_2715672bRobocoin مستقر در لاس وگاس در حال برنامه ریزی برای حمل بیش از 45 دستگاه خودپرداز بیت کوین تا ماه مارس است و پس از تسخیر کانادا ، با کمک کمی از بیت کوین بورس ارز رمزنگاری شده فیزیکی..

در حال حاضر ، دو واحد اول این دسته به زودی به آسیا ، بازار رو به رشد بیت کوین سفر می کنند.

با این حال ، این شرکت قصد دارد هشت دستگاه دیگر را در این ماه و 39 دستگاه دیگر را تا ماه مارس ارسال کند.

مقاله کامل

پروژه تحقیقات سرطان دانشمند Bitcoin بودجه

جامعه بیت کوین بسیار سخاوتمندانه است و کاربران اکنون یک دلیل جدید و اصیل برای کمک به آنها دارند. تحقیقات سرطان حوزه جدیدی است که می تواند با افزایش ارز رمزنگاری شده تکامل یابد. Coindesk گزارش داد مورد آیزاک یونموتو ، دانشمند دکترای شیمی و بیوفیزیک ، که در تلاش است برای جمع آوری پول برای انجام کار بر روی یک ترکیب امیدوار کننده مبارزه با سرطان موسوم به 9DS ، در اقدامی به نام پروژه مریلین تلاش کند. و او بیت کوین را می پذیرد.

BitPOS در استرالیا در میان شایعات “پروژه مخفی” راه اندازی شد

کمی سیستم نقطه فروش BitPOS طی این هفته سرانجام و رسماً در استرالیا راه اندازی شد. با این حال ، تیم پشتیبان این نرم افزار همچنین به Bitcoin Examiner گفتند که آنها روی “یک پروژه مخفی” کار می کنند.

“وضعیت فعلی بازی در استرالیا این است که تهیه بیت کوین نسبتاً دشوار است. متأسفانه ، نمی توانید به راحتی ارزهای سنتی آنها را دریافت کنید. من نمی توانم جزئیات زیادی را در این مرحله به اشتراک بگذارم ، اما ایده این است که ما می خواهیم آن را به راحتی ارز سنتی بسازیم “، جیسون ویلیامز ، بنیانگذار BitPOS و رئیس انجمن بیت کوین استرالیا گفت.

“ما ایده خوبی برای چگونگی انجام این کار و داشتن یک مدل تجاری عالی در پشت آن داریم. هرچه به محاکمه نزدیک شویم ، قادر خواهم بود جزئیات بیشتری را در مورد پروژه هایمان فاش کنم “، وی افزود.

مقاله کامل

Coingen به شما امکان می دهد ارز رمزنگاری شده خود را بسازید

ایجاد ارز رمزنگاری آنقدر آسان شد که اکنون سکه هایی مانند Dogecoin, ارز دیجیتال مبتنی بر الگوی رفتاری Shiba Inu و Coinye West متولد شده به لطف الهام از خواننده Kanye West. در واقع ، وقتی این دو مثال یا برخی دیگر از 140 ارز دیجیتال فعلی فعال را می شناسید ، فکر می کنید که همه می توانند یک Satoshi Nakamoto باشند. خوب ، نوعی.

حقیقت این است که انتشار سریع ابزاری مانند Coingen ، یک بستر آنلاین که به هر کسی امکان می دهد ارز رمزنگاری شده خود را در چند مرحله ساده ایجاد کند ، دنیای اقتصاد دیجیتال را تغییر داد.

مقاله کامل

دستگاه خودپرداز Bitcoin در تایوان مجاز نیست

bitcoin-atm-2تایوان مدت زیادی صبر نکرد تا آرزوهای تک تک بیت کوین های ساکن در این کشور را از بین ببرد. چند روز پس از آنکه Robocoin تولیدکننده خودپرداز بیت کوین از تحویل دستگاه در تایوان خبر داد ، جزیره تحت مدیریت جمهوری چین به شرکت پاسخ “نه” داد.

پاسخ کمیته نظارت مالی (FSC) به ورود دستگاه خودپرداز بیت کوین سریع و خشن بود. بر اساس خبرگزاری شینهوا, موجودیت نصب ماشین Robocoin در تایوان را تأیید نمی کند.

مقاله کامل

TipperCoin به شما امکان می دهد BTC را از طریق Twitter ارسال کنید

Coindesk مصاحبه کرد بنیانگذار TipperCoin ، ابزاری که به شما امکان می دهد بیت کوین از طریق توییتر ارسال کنید ، در این هفته. اسکات لی در مورد این پروژه و همچنین پرداخت های خرد و محبوبیت Dogecoin صحبت کرد.

Blockchain.info اکنون یک میلیونمین کیف پول بیت کوین دارد

بی ناممحبوب ترین سرویس کیف پول بیت کوین در جهان می تواند به نقطه عطف جدید خود افتخار کند. Blockchain.info یک میلیونمین کاربر خود را فتح کرد و اکنون بیش از یک میلیون کیف پول ارز رمزنگاری شده را اداره می کند. این بدان معناست که این پلتفرم فقط در عرض دو ماه تعداد بیت کوین ها را دو برابر کرده است.

“سال 2013 برای Blockchain یک سال فراموش نشدنی بود. از آنجا که تعداد کیف پول ها از 500000 برابر شده است ، محبوب ترین وب سایت Bitcoin در دنیا مفتخر است اعلام کند که به 1000،000 کیف پول برای خدمات کیف پول خود رسیده است “، این شرکت اعلام کرد.

مقاله کامل

لیلی آلن چک عظیم پرداخت بیت کوین را از دست داد

لیلی آلن ستاره مشهور پاپ این هفته فاش کرد که با رد شغل یک چک بزرگ دستمزد را از دست داده است زیرا پرداخت در Bitcoins بود, اکسپرس گزارش داد.

پنج سال پیش ، از خواننده خواسته شد برای پرداخت “صدها هزار بیت کوین” اجرای زنده در دنیای بازی آنلاین Secondlife.com را انجام دهد ، اما به سرعت این پیشنهاد را رد کرد. او می توانست با افزایش قیمت میلیون ها دلار کسب کند.

کره شمالی شاهد اولین معامله خود با بیت کوین است

imgur.comبیت کوین قبلاً تقریباً به همه کشورهای جهان رسیده بود ، اما کره شمالی مانند بسیاری از موارد در این مورد هنوز هم یک قلعه نفوذ ناپذیر بود. دیگر نه.

یک ردیتور که به کشور سفر کرده موفق شد اولین معامله شناخته شده بیت کوین را مستقیماً از پیونگ یانگ انجام دهد و قصدش نجیب تر نیست: معامله کمک مالی به سازمان خیریه دوستدار ارزهای رمزنگاری شده بود پست شان.

اثبات این بود ارسال شده در Reddit توسط کاربر BitcoinDPRK ، که با Koryo Tours در کره شمالی “برای تماشای بازی بسکتبال دنیس رودمن” بود.

مقاله کامل

Coinsetter با Bitstamp ادغام می شود

پلت فرم تجارت بیت کوین مستقر در شهر نیویورک سکه انداز با ادغام در Bitstamp نقدینگی را برای معاملات بیت کوین برای سرمایه گذاران به ارمغان می آورد, Coindesk این هفته گزارش داد. Bitstamp ، صرافی مستقر در اسلوونی ، در حال حاضر شماره دو در سطح جهان برای تجارت بین دلار ایالات متحده و بیت کوین از نظر حجم است.

کارشناس حقوقی می گوید تجارت منظم بیت کوین در هند مجاز است

ویکی مدیایک کنفرانس مطبوعاتی که توسط Bitcoins Alliance India (BAI) و به سرپرستی Nishith Desai ، بهترین متخصص مالیات و حقوق هند برگزار شد ، خبرهای خوبی را برای بیت کوین ها و سرمایه گذاران محلی به ارمغان آورد.

تعویض Unocoin کردن اعلام کرد وکیلی که توسط اتحادیه متشکل از کارآفرینان بیت کوین برای بررسی قانونی بودن ارز رمزنگاری شده استخدام شده است ، دیدگاه حقوقی این فناوری را با توجه به قوانین فعلی پرداخت و ارز کشور تجزیه و تحلیل دقیق کرده است. وی به این نتیجه رسید که بیت کوین در واقع یک ارز قانونی است و می تواند مزایای زیادی برای اقتصاد هند به همراه داشته باشد.

“گروه عملی Bitcoins ما این موضوع را از نظر فنی و حقوقی بررسی کرد و متوجه شدیم که Bitcoins فی نفسه در هند غیرقانونی نیست. این مطابق با رویکرد بین المللی است “، گفت نیشیث دسایی.

مقاله کامل

مقام درآمد سنگاپور بیت کوین را بشناسد و از آن مالیات بگیرد

سازمان درآمد داخلی سنگاپور (IRAS) ، نهاد مسئول قانون مالیات این کشور ، تصمیم گرفته است بیت کوین را به عنوان “کالا” به رسمیت بشناسد ، نه یک ارز ، و برخی از دستورالعمل ها را در مورد نحوه کنترل سودهای سرمایه ، درآمد و فروش بیت کوین صادر کرده است مبادلات و فروش مربوطه.

مقامات این تصمیم را با ارسال چندین نامه الکترونیکی به پلتفرم دلالان بیت کوین مستقر در سنگاپور Coin Republic فاش كردند ، وی به دنبال توضیحاتی در مورد موقعیت دولت در مورد مالیات معاملات ارزهای رمزپایه بود.

مقاله کامل

Taobao موضع ضد بیت کوین خود را رسمی می کند

1382987606_ فروشگاه Taobaoغول Taobao, بزرگترین فروشگاه خرید آنلاین چینی که به آن “ای بی آسیایی” نیز گفته می شود ، از 14 ژانویه قوانین جدید ضد رمزنگاری را اجرا می کند.

این رهنمودها از هشدارها و دستوراتی که اخیراً توسط دولت چین صادر شده است پیروی می کنند. از این پس ، اعضا و بازرگانان Taobao نمی توانند محصولات را با ارز رمزپایه بفروشند. فروش بیت کوین یا سایر آلت کوین ها مانند Peercoin و Namecoin ، استخراج سخت افزار و نرم افزار یا حتی آموزش استخراج نیز ممنوع است. این پلتفرم همچنین از کاربران می خواهد برای جلوگیری از خطرات ناشی از بیت کوین ، تمام دستورالعمل های صادر شده توسط بانک مردم چین و نهادهای دیگر را رعایت کنند..

به دنبال مثال ، دیگر غول تجارت الکترونیکی چینی ، علی بابا ، بیت کوین را از وب سایت خود منع کرد, طبق گفته Business Insider.

مقاله کامل

بدافزار یاهو رایانه های شخصی را به استخراج بیت کوین تبدیل می کند

به گفته کارشناسان امنیتی ، تبلیغات در صفحه اصلی یاهو به بدافزارهای طراحی شده برای استخراج ارز مجازی بیت کوین آلوده شده است, بی بی سی این هفته گزارش داد. یاهو تأیید کرد که برای مدت چهار روز در ژانویه ، بدافزار در تبلیغات در صفحه اصلی خود ارائه می شود.

کارشناسان تخمین می زنند که حدود دو میلیون کاربر اروپایی ممکن است مورد حمله قرار بگیرند.

رشد استخر استخراج جامعه بیت کوین را مبهوت می کند

ghash.io-pool-660x263جامعه بیت کوین این پنجشنبه (9) با چندین هشدار در سراسر وب ، به معدنچیان گفت که از استخر استخراج Ghash.io ، که به طرز وحشتناکی در حال رشد بود ، بیرون بیایند چند لحظه وحشت را تجربه کردند..

بیت کوین ها از احتمال حمله “51 درصد” ترسیدند ، اما قیمت ارز دیجیتال در چند ساعت گذشته به طور قابل توجهی متضرر نشد. این نوع حمله زمانی امکان پذیر است که یک استخر بیش از 50 درصد از توان استخراج را بدست آورد و بتواند بیت کوین خود را دو برابر کند و این یک خطر واقعی برای ثبات بازار و ارزش سکه است..

در طی چندین ساعت ، Ghash.io قطعه ای بزرگتر از 42 درصد از کل پای هشی کردن را برداشت ، اما برخی از ناظران نوشتند, در BitcoinTalk.org, که استخر در یک نقطه خاص حتی به 45 درصد از انرژی استخراج رسیده بود.

مقاله کامل

انگلیس میزبان اولین سرویس ذخیره سازی بیت کوین بیمه شده جهان است

اولین سرویس ذخیره سازی بیت کوین بیمه شده جهان در انگلستان راه اندازی شده است که بیمه نامه آن را بیمه می کند لویدز لندن, طبق گفته Coindesk. تحت عنوان طاق بیضوی, این سرویس از تکنیک های پیشرفته “سردخانه عمیق” (شامل استفاده از رمزنگاری قوی و مکان های فیزیکی امن) برای امنیت بیت کوین مشتریان خود استفاده می کند.

Coinye West پس از تهدید Kanye پیش از موعد راه اندازی شد

nbkjkjjكانیه وست از ایده داشتن ارز دیجیتال با الهام از نام و شخصیت وی خوشحال نبود و تهدید كرد كه از رمزگذاران شكایت خواهد كرد. نتیجه؟ Coinye West سرانجام با وجود همه وعده های آزادی عادلانه “مورد حمله ماهی های ماهی” قرار گرفت و زودتر از موعد راه اندازی شد.

قرار بود ارز رمزنگاری شده این شنبه (11) آغاز شود ، اما تهدید یک دادخواست باعث شد سازندگان قبل از اینکه خیلی دیر شود به دنبال آن بروند.. به نقل از وال استریت ژورنال, وکلای Kanye با ادعای نقض علامت تجاری ، دستور توقف و انصراف را علیه رمزگذاران تنظیم کردند.

مقاله کامل

Overstock.com پرداخت بیت کوین را برای ساکنان ایالات متحده امکان پذیر می کند

غول خرده فروشی آنلاین آمریکای شمالی Overstock.com اخیراً اعلام کرده بود که پذیرش بیت کوین را در سه ماهه دوم سال جدید آغاز می کند. با این حال ، این پلتفرم تصمیم گرفت در طی این پنجشنبه گزینه پرداخت Bitcoin را برای مشتریان در ایالات متحده فعال کند (9).

پرداخت ارزهای رمزپایه در دسترس است ، اما فقط برای گروه محدود کننده ای از مصرف کنندگان: “گزینه” پرداخت با بیت کوین “فقط برای سفارشاتی است که در سایت خرید ما در ایالات متحده موجود است. این گزینه پرداخت هنوز در نسخه وب سایت تلفن همراه یا بین المللی در دسترس نیست “. به نظر می رسد بقیه جهان باید منتظر بمانند ، اما برخی شایعات در سراسر وب تضمین می کنند که انتظار طولانی نخواهد بود.

مقاله کامل

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me