لطفا ، سکه دیگری نیست wh. کدام یک از altcoins ارزش دارد که نگاهی بیندازید

به نظر می رسد که آلت کوین ها در حال انفجار هستند. تقریباً هر روز دیگر سکه جدیدی را می شنوید که به تازگی از بازار عرضه شده و “بهترین سکه تاکنون است !!!”. به عنوان مثال ، همین روز دیگر كانیه وست انتشارات Coinye West, سکه رمزنگاری شده خودش, DogeCoin به عنوان یک شوخی ابداع شد اما متعجب همه شد و اکنون حتی یک سرویس به شما پیشنهاد می دهد که ارز رمزنگاری خود را ایجاد کنید.

Altcoins در همه جا

بیش از 175 سکه رمزنگاری وجود دارد

بله من از این تعداد نیز کاملاً شوکه شدم (برای مرجع تصویر بالای این پست 134 سکه دارد ، من بررسی کردم …). من می گویم “بیش از 175” از آنجا که 175 وجود دارد در اینجا ذکر شده است و من حداقل 1 مورد دیگر را می شناسم که در آن لیست نشده است. بنابراین اگرچه تقریباً تمام سکه ها تورم زدا هستند ، اما یک وضعیت پوچ افزایش یافته است – اگر نمی توانید سکه بیشتری استخراج کنید ، بیایید سکه دیگری ایجاد کنیم.

بنابراین برای اینکه گندم را از روی گاو تقسیم کنم ، تصمیم گرفتم کمی بیشتر در دنیای altcoins فرو بروم.

فقط 12 آلت کوین از 0.1٪ کل حجم بیت کوین پیشی می گیرند

بررسی اطلاعات از CoinMarketCap.com من فهمیدم که فقط 12 سکه دیگر حداقل 0.1٪ از کل معاملات بیت کوین USD است و فقط 3 سهم بیش از 1٪ از کل کل Bitcoin Bitcoin است.

نمودار altcoin

و اینها 13 سکه برتر با کلاهک مربوط به بازار هستند (برای رفتن به صفحه وب آن می توانید روی نماد هر سکه کلیک کنید):

نام سکه نماد حجم به دلار
بیت کوین BTC  10،974،530،157.00 دلار
Litecoin LTC  667،794،066.00 دلار
موج دار شدن * XRP  168،000،000.00 دلار
PeerCoin PPC  130،949،792.00 دلار
مستر کوین MSC  92،845،656.00 دلار
نام سکه NMC  55،114،170.00 دلار
NextCoin NXT  36،428،148.00 دلار
PrortoShares DAC  23،348،264.00 دلار
مگا کوین MEC  19،406،342.00 دلار
WorldCoin WDC  17،855،052.00 دلار
کوارک QRK  17،710،493.00 دلار
PrimeCoin XPM  15،019،409.00 دلار
FeatherCoin FTC  11،701،623.00 دلار

* اطلاعات ریپل تخمین زده می شود زیرا من نتوانستم مقدار دقیق XRP را در گردش پیدا کنم.

برای اطلاع از اطلاعات دقیق هر سکه و محل خرید و فروش آن می توانید مراجعه کنید بخشهای CryptoCoinChain. بیش از 245 جفت ارز در آنجا خواهید یافت …

چه کلمه ای در خیابان است ?

اگر سکه هایی وجود داشته باشد که همه از آنها صحبت می کنند اما به اندازه کافی در بازار نرسیده اند؟ اگر زودتر استخراج آنها را شروع کنیم ، این ممکن است به ما کمک کند. بنابراین من کمی آزمایش کردم و سعی کردم بفهمم که در سراسر وب بیشتر از چه سکه ای صحبت می شود. من به طور طبیعی با Google Trends شروع کردم.

بیشتر سکه هایی که با Bitcoin و Litecoin اندازه گیری کرده ام ، حتی به جز Quark و DogeCoin حتی موفق به نمایش در نمودار نشده اند. کوارک یک آلت کوین است که ایمن تر از بیت کوین در نظر گرفته می شود ، استخراج آن سریعتر و تورم پذیر است. اگرچه DogeCoin همانطور که قبلاً ذکر شد به عنوان یک شوخی شروع کرد ، اما امروز سقف بازار حدود 5.5 میلیون دلار است.

سپس من شروع به تجزیه و تحلیل توییتر کردم و نمودارهای توییت زیر را پیدا کردم:

توییت در altcoins

اینها DogeCoin و Quark در مقایسه با Litecoin هستند. فقط برای مرجع در اینجا نحوه به نظر رسیدن Litecoin در مقایسه با Bitocin است:

بیت کوین در مقابل litecoin

بنابراین اگرچه این altcoins (DogeCoin و Quark) حتی به Bitcoin نزدیک نیستند ، آنها در Litecoin در چند روز گذشته در رسانه های اجتماعی جهش بزرگی ایجاد کرده اند (داده های مربوط به ماه گذشته است) ، مشابه آنچه در Google مشاهده می کنیم روندها.

کلمات ارزان هستند ، در مورد عملکرد مردم چطور ?

سرانجام تصمیم گرفتم بررسی کنم کدام وب سایت ها بیشترین بازدید را دارند. من این کار را با استفاده از الکسا انجام دادم – شرکت اطلاعات وب ، آنها برای هر وب سایت با توجه به برآورد ترافیک آن رتبه بندی دارند. نتایجی که کاملا گیج کننده است باید بگویم. البته مقام اول و دوم متعلق به بیت کوین و Litecoin بود. جایگاه 3 به طرز شگفت آوری به اندازه کافی متعلق به سکه Feather بود. سکه پر یک altcoins است که دارای الگوریتم هش کردن مبتنی بر Scrypt است (من نمی دانم این به چه معناست …).

در جایگاه 4 Ripple قرار گرفت و در 5 سورپرایز شگفتی… .DogeCoin!

feathercoin alexadogecoin alexa

خط آخر چیست ?

اول از همه ، دنبال هر سکه جدیدی که می شنوید دوید. این روزها ایجاد سکه های جدید تا حدودی یک مد شده است. دوم ، شاید بخواهم نگاه عمیق تری به کوارک و FeatherCoin بیندازم. در مورد DogeCoin من کمی دوسو هستم ، به خاطر داشته باشید که این فقط یک ماه و نیم است که وجود دارد و از آنجا که به عنوان یک شوخی آغاز شده بود ، سر و صدا زیادی بر سر آن بود. اطلاعات داده شده در اینجا البته چیزی را نوید نمی دهد اما امیدوارم که برخی از مشکلات موجود در مورد تمام سکه های موجود را مرتب کرده باشد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me